Reklama

Reklama

Javier Barden chciałby zagrać Frankensteina

Javier Barden wyznał, że bardzo chciałby zagrać Frankensteina. "To jedna z moich wymarzonych ról" - powiedział 52-letni gwiazdor i mąż aktorki Penelopy Cruz.

Javier Bardem

Javier Bardem był gościem "The Jess Cagle Show". Podczas rozmowy wyznał, że jedną z jego wymarzonych ról jest zagranie słynnego potwora, stworzonego przez autorkę Mary Shelley.

"Bardzo chciałbym to zrobić. Zagrać Frankensteina. Właściwie chciałbym zagrać obu bohaterów - doktora Frankensteina i potwora Frankensteina. Bo to jest dychotomia, sprzeczność... tej samej istoty" - powiedział aktor.

Gwiazdor zażartował, że jego "wygląd i rozmiar głowy" sprawiają, że byłby idealnym kandydatem do takiej roli. "Z pewnością mam wygląd i właściwy rozmiar głowy. To na pewno!" - dodał ze śmiechem.

Reklama

Najsłynniejszym odtwórca roli Frankensteina w historii kina był Boris Karloff (1887-1969), który zagrał monstrum w filmie Jamesa Whale'a z 1931 roku.

Javier Bardem i "Szef Roku"

Najnowsza produkcja Javiera Bardema to komediodramat  "Szef " (od 3 grudnia na ekranach polskich kin).

W filmie aktor gra rolę Blanco, charyzmatycznego, lecz nadużywającego kontroli szefa fabryki, który posunie się do wszystkiego, aby ochronić świat, który sam dla siebie stworzył. Presja, by wszystko było idealnie, zderza się z nieprzewidzianymi wybrykami ze strony szukającego zemsty zwolnionego pracownika, cierpiącego na depresję kierownika czy zakochanej stażystki. A to dopiero początek kłopotów!

Aby dopiąć swego, wyrachowany "dobry szef" bez skrupułów wtrąca się w życie prywatne swoich pracowników i przekracza wszelkie dopuszczalne granice, nieświadomie uruchamiając wybuchową reakcję łańcuchową prowadzącą do niewyobrażalnych konsekwencji.

"Szef Roku" to trzeci po "Kochając Pabla, nienawidząc Escobara" (oficjalna selekcja festiwalu w Wenecji 2017) i "Poniedziałkach w słońcu" wspólny film wielokrotnie nagradzanego reżysera Fernando Leóna de Aranoy i Javiera Bardema.

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Javier Bardem

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje