Reklama

Reklama

Jamie Foxx chce zagrać z LL Cool J

Laureat Oscara za rolę a filmie ("Ray") Jamie Foxx zaangażował się dobieranie obsady do najnowszej adaptacji komiksu "Panther". Aktor chce, aby u jego boku w mającym powstać filmie zagrał LL Cool J. Decyzja aktora jest zaskakująca, bowiem znany jest trwający od jakiegoś czasu konflikt pomiędzy Foxxem a LL Cool J.

Foxx i LL Cool J stali się wrogami po konflikcie, który pojawił się na planie filmu opowiadającego o amerykańskim futbolu - "Męska Gra" z 1999 roku w reżyserii Olivera Stone'a.

Gwiazdor "Ray'a" ujawnił, że naprawił już swoją znajomość z LL Cool J podczas spotkania, do którego doszło niedługo po tym jak Foxx dostał Oscara.

"Spojrzeliśmy wtedy na siebie jakbyśmy chcieli powiedzieć: Po co tracimy cenny czas? Pogódźmy się i zróbmy razem trochę dobrej muzyki i dobrych filmów" - powiedział Foxx w wywiadzie dla MTV News.

Reklama

"Kiedy jesteś dorosły nie masz już czasu na kłótnie. Kiedy jest się młodym dobrze jest wyrzucić z siebie negatywne emocje, ale my jesteśmy już dojrzali" - dodał aktor.

Foxx uważa, że LL Cool J jest jedyną gwiazdą, która może poradzić sobie z rolą Pantery (film opowiada o czarnym superbohaterze - Panterze) na dużym ekranie.

"Powiedziałem mu: Stary, tylko ty to potrafisz. Tak zaczęliśmy rozmawiać o projekcie" - wspomina Foxx.

"Staramy się teraz, żeby produkcja filmu wreszcie ruszyła. Myślę, że będzie to prawdziwy hit" - dodaje gwiazdor.

WENN
Dowiedz się więcej na temat: Jamie Foxx | aktor | cool

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy