Reklama

Jakub Sasak: Poznaj wschodzącą gwiazdę polskiego kina

Jakub Sasak debiutuje właśnie na platformie Netflix w filmie "Pod wiatr". Aktor wzbudził już duże poruszenie, kiedy dostał główną rolę w serialu „Papiery na szczęście”. O młodym polskim aktorze na pewno wkrótce zrobi się jeszcze głośniej, dlatego odpowiadamy, kim jest wschodząca gwiazda polskiego kina.

Początki drogi na szczyt

Jakub Sasak na polskim rynku filmowym pojawił się niedawno, chociaż swoje role grał już w szkole. Jako pierwsza na jego koncie pojawiła się rola w szkolnej etiudzie "Głód" w reżyserii Grzegorza Paprzyckiego w 2016 roku, a w 2017 roku wystąpił w filmach "Ostatnia Szansa" i "Zgoda".

W 2018 roku został absolwentem Wydziału Aktorskiego Akademii Sztuk Teatralnych im. Stanisława Wyspiańskiego w Krakowie. Jedną z pierwszoplanowych ról zagrał już rok później - w serialu TVP "Stulecie Winnych" pojawił się jako Damian Winny. 

Reklama

Fani na pewno kojarzą go z takich produkcji jak "Ojciec Mateusz", gdzie zagrał epizodyczną postać, ale grał także rolę zbuntowanego nastolatka w "Leśniczówce". Wystąpił również w serialu "Mały zgon" oraz filmie "Ikar. Legenda Mietka Kosza".

Jakub Sasak - "Papiery na szczęście"

Największą popularność Jakub Sasak zapewnił sobie pojawiając się w serialu "Papiery na szczęście". Od 2021 roku wciela się w główną rolę Adama Kowalczyka. Ten to kobieciarz, któremu bardzo podoba się główna bohaterka Marta, grana przez Adrianę Kalską

Z kolei od wczoraj, 10 lutego, na platformie Netflix możemy podziwiać Jakuba Sasaka w filmie "Pod wiatr". W tym filmie fale, słońce i pasja towarzyszą w nadmorskim kurorcie zakochanej w instruktorze kitesurfingu nastolatce z zamożnej rodziny. Jakub Sasak wciela się w rolę instruktora, który łączy zarabianie pieniędzy oraz pasję.

Jakub Sasak - wiek, wzrost, Instagram

Aktor urodził się 16 marca 1994 roku i już wkrótce skończy 28 lat. Ile wzrostu ma Jakub Sasak? Na stronie jego agencji aktorskiej czytamy, że ma 186 cm wzrostu

Jedną z jego pasji jest kitesurfing, dzięki czemu z łatwością przyszło mu zagrać w filmie "Pod wiatr". Sport polega na  poruszaniu się po wodzie na desce lub hydroskrzydle z pomocą latawca.

Jakub Sasak na Instagramie ma blisko 10 tysięcy obserwujących. Ta liczba na pewno się zwiększy, bo młody aktor śmiało wszedł na polską scenę i nic nie wskazuje na to, że coś go zatrzyma. Jakub Sasak na Instagramie pojawia się jako @jakub.sasak, na którym znajduje się tylko 20 postów. To głównie zdjęcia z produkcji i podróży, między innymi na Fuerteventurę.

Jakub Sasak partnerka i związek

Dla wszystkich wzdychających za Jakubem Sasakiem mamy dobre i złe informacje. Młody aktor bardzo dba o swoją prywatność, dlatego próżno szukać informacji o tym, czy Jakub Sasak ma partnerkę

Być może więc, skoro nie chwali się tym w mediach społecznościowych, jest nadzieja dla wzdychających do młodego aktora fanek, że Jakub Sasak jeszcze nikogo nie ma.

Zobacz również:

Polska seksbomba porzuciła aktorstwo. Co robi dziś?

Olga Bołądź: Dla roli jestem w stanie wiele poświęcić

Młoda polska aktorka nago na planie. Starszy partner zawstydzony

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Pod wiatr (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy