Reklama

Reklama

Jake Gyllenhaal: Fan programów kulinarnych

Już kilka lat temu Ryan Reynolds powiedział, że Jake Gyllenhaal jest lepszym kucharzem niż Blake Lively. Teraz 40-letni aktor pochwalił się, że podczas pandemii znacząco poprawiły się jego umiejętności w zakresie pieczenia ciast. "Zawsze lubiłem gotować, ale dopiero teraz nauczyłem się robić czarno-białe ciasto" - wyznał w wywiadzie dla agencji prasowej PA. Czy zatem zdziwienie wywoła fakt, że jest ogromnym fanem programu "The Great British Baking Show"?

Jake Gyllenhaal

Zapytany o to, czy kiedykolwiek chciałby wziąć udział w programie kulinarnym, Jake Gyllenhaal wyznał, że od lat ubóstwia oglądać "The Great British Baking Show".

"Jestem zahipnotyzowany osobowością Prue Leith (sędzia w programie), ale także jej okularami i płaszczami. Jest po prostu fantastyczna" - zachwycał się 81-letnią szefową kuchni z RPA.

Z kim spotyka się Jake Gyllenhaal?

Oczywiście relacja ta jest czysto platoniczna, bo czas pandemii aktor spędził, owszem w w kuchni, ale w towarzystwie swojej dziewczyny, Jeanne Cadeau. O tym, że traktuje tę relację poważnie, świadczyć może chociażby wypowiedź aktora z maja tego roku dla Access Hollywood. Zapytany o ojcostwo, wyznał, że chyba nadszedł już na to czas.

Reklama

Aktor jest związany ze swoją 25-letnią francuską dziewczyną od 2018 roku. "Jeanne jest bardzo dojrzała jak na swój wiek. Jest ekscentryczna, inteligentna i uwielbia historię, czytanie; jest naprawdę świetną i wszechstronną osobą" - opisał partnerkę gwiazdy jeden z magazynów poświęconych życiu celebrytów.

Czytaj więcej: Jake Gyllenhaal: Z którego filmu jest najbardziej dumny?

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Jake Gyllenhaal

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama