Reklama

Reklama

"Indiana Jones 5": Harrison Ford wrócił na plan

Harrison Ford powrócił na plan filmu "Indiana Jones 5", który reżyseruje James Mangold. 79-letni aktor musiał zrobić sobie długą przerwę po tym, jak odniósł kontuzję ramienia podczas kręcenia jednej ze scen.

Harrison Ford powrócił na plan filmu "Indiana Jones 5", który reżyseruje James Mangold. 79-letni aktor musiał zrobić sobie długą przerwę po tym, jak odniósł kontuzję ramienia podczas kręcenia jednej ze scen.
Harrison Ford na planie filmu "Indiana Jones 5" /Backgrid UK /East News

Zdjęcia do filmu "Indiana Jones 5" trwają właśnie we Włoszech, a konkretnie w sycylijskim mieście Castellammare. To właśnie tam Harrison Ford został sfotografowany w towarzystwie innej gwiazdy filmu, Antonio Banderasa. Na zdjęciach można też zobaczyć również występującą w produkcji Phoebe Waller-Bridge.

Reklama

"Indiana Jones 5": Harrison Ford znów kręci

W czerwcu tego roku portal "Variety" donosił o kontuzji ramienia, jaką odniósł Harrison Ford w trakcie prób do sceny walki. Choć aktor musiał udać się na rehabilitację, reżyser filmu James Mangold nie przerwał zdjęć - ekipa zajęła się kręceniem scen, w których gwiazdor nie występuje. Przecieki z planu sugerują, że korzystnym w tej sytuacji był fakt, że w filmie ma pojawić się cyfrowo odmłodzona postać Indiany Jonesa.

Brak głównej gwiazdy na planie to zawsze przeszkoda dla jego twórców. Być może więc również z tej przyczyny kilka dni temu studio Disneya poinformowało o przesunięciu daty premiery filmu "Indiana Jones 5" aż o rok. Film, który miał trafić do kin 29 lipca 2022 roku, pojawi się w nich 30 czerwca 2023 roku.

Fabuła filmu reżyserowanego przez Jamesa Mangolda pozostaje owiana tajemnicą. Na podstawie informacji dopływających z planu zrodziło się już na wiele spekulacji odnośnie historii, jaką opowie "Indiana Jones 5".

Dużo zamieszania w tej kwestii przyniosły zdjęcia, na których widać łódź wypełnioną starożytnymi Rzymianami. Teorii na ich temat jest wiele. Najpopularniejsza z nich mówi o tym, że Indiana Jones w piątej części kultowej serii będzie podróżować w czasie. Inna plotka głosi, że archeolog znajdzie się na planie filmu historycznego. Są też tacy, którzy wierzą, że centralną częścią historii będzie Trójkąt Bermudzki.

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

Czytaj również:

"Top Model" 2021: Kto odpadł? Joanna Krupa: "Nie widzę tu modeli"

"Furioza": Rasowe kino uliczne [recenzja]

Kate Beckinsale kontuzjowana. Nie do wiary, co się stało!

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Harrison Ford | Indiana Jones 5

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL