Reklama

Ile Joanna Kulig zarabia w USA?

Joanna Kulig jest cenioną, polską aktorką, która zabłysnęła na arenie międzynarodowej dzięki roli w filmie "Zimna wojna". Artystka po udanym występie w produkcji postanowiła skupić się na zagranicznej karierze. Niedawno skończyły się zdjęcia do serialu platformy Netflix "The Eddy", a w sieci już pojawiły się plotki o tym, ile Polce udało się zarobić w USA!

Joanna Kulig zrobi w Hollywood karierę?

O Joannie Kulig było niedawno głośno za sprawą jej fenomenalnej roli w filmie "Zimna wojna", który został nominowany do Oscara, między innymi w kategorii: najlepszy film nieanglojęzyczny. Po niewątpliwym sukcesie, aktorka postanowiła skupić się na karierze międzynarodowej, pokusiła się nawet o przeprowadzkę! Aktualnie polska gwiazda mieszka w Stanach Zjednoczonych, gdzie powiększa swoje aktorskie doświadczenie.

Reklama

Niedawno skończyły się zdjęcia do serialu platformy Neflix "The Eddy", gdzie Kulig zagra Maję, kobietę o niezwykłym głosie, borykającą się z problemem alkoholowym. Nasza polska gwiazda pojawi się także w filmie "Safe Inside". Choć projekcja produkcji dopiero przed nami, w sieci pojawiły się już informację o tym, ile aktorce udało się za nie zarobić.

Jak podaje "Super Express", Kulig za jeden dzień zdjęciowy w USA zarabia 25 tysięcy dolarów, a łącznie za udział w zagranicznych produkcjach na jej konto trafił już milion złotych!

Magazyn dowiedział się także, jak wyglądają szczegóły jej pracy na planie: "Jest traktowana jak gwiazda. Na planie ma własną przyczepę, kierowcę, który przywozi ją na plan i odwozi do domu, a także nianię, która zajmuje się jej dzieckiem, kiedy mama pracuje".


***Zobacz materiały o podobnej tematyce***

RMF

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Joanna Kulig

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje