Reklama

Idealni na wakacje

Patrząc na nich, nie dziwi fakt, że są na ustach wszystkich. Oto aktorzy, z którymi na plaży (i nie tylko) byłoby, o czym... rozmawiać. Takiemu towarzystwu w upalny dzień żadna z pań nie mogłaby się oprzeć!

Były już piękne aktorki, przyszedł i czas na aktorów. Prezentujemy wam dziesięciu przystojnych i zdolnych gwiazdorów, którzy w ostatnich miesiącach rozgrzewają Hollywood do czerwoności. Nieraz na ekranie wcielają się w amantów, uwodzicieli lub podrywaczy. Równie często kreują postaci obrońców kobiet i wielbicieli ich urody, którzy nie potrafią się oprzeć wdziękom przedstawicielek płci pięknej.

Reklama

Ryan Gosling zawrócił w głowie milionom kobiet po premierze "Pamiętnika" Nicka Cassavetesa, ekranizacji powieści Nicholasa Sparksa pod tym samym tytułem. W filmie, który na ekran kin wszedł w 2004 roku, wcielił się w ubogiego pracownika tartaku, Noah, który zakochuje się w pięknej dziewczynie z bogatego domu (Rachel McAdams). Co jednak ciekawe, występ w "Pamiętniku" wcale nie był dla Goslinga debiutem. 35-letni Kanadyjczyk na srebrnym ekranie pojawił się po raz pierwszy już w 1993 roku wraz z Christiną Aguilerą i Keri Russell w show "Klub Myszki Miki" produkowanym przez Disney Channel. Po epizodach w kilku serialach, trafił w końcu do "Młodego Herkulesa", nadawanego w stacji FOX, gdzie zagrał tytułową rolę. Parę lat później, za kreację skinheada w dramacie "Fanatyk" (2001) uhonorowano go nagrodą na festiwalu w Sundance. Później było już tylko lepiej...

Po "Pamiętniku" Gosling nie spoczął na laurach. Z sukcesami kontynuował karierę aktorską, co zaprowadziło go wprost na galę Oscarów - w 2007 roku był nominowany w kategorii "najlepszy aktor pierwszoplanowy" za rolę uzależnionego od narkotyków nauczyciela w filmie "Szkolny chwyt" Ryana Flecka. Od tego czasu aktor skutecznie łączy występy w filmach komercyjnych ("Kocha, lubi, szanuje") i bardziej ambitnych ("Big Short"). Próbuje swoich sił także jako reżyser ("Lost River") i muzyk (działa pod szyldem Dead Man's Bones). W 2016 roku można go oglądać w dwóch filmach: komedii akcji "Nice Guys. Równi goście" Shane'a Blacka i wciąż czekającym na premierę musicalu "La La Land", gdzie partneruje mu Emma Stone.

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje