Reklama

Reklama

"Haunted Mansion": Pijana Tiffany Haddish aresztowana

Aktorka Tiffany Haddish została w piątek aresztowana przez policję z Peachtree City. Postawiono jej zarzut prowadzenia pojazdu pod wpływem alkoholu, a następnie zwolniono po wpłaceniu kaucji w wysokości 1666 dolarów - donosi "Hollywood Reporter".

Tiffany Haddish

Lokalne media informują, że policja podjęła interwencję o 2:30 w nocy, kiedy otrzymała informację o osobie śpiącej za kierownicą.

Aktorka miała zostać zatrzymana, gdy próbowała zjechać wózkiem golfowym z drogi na posiadłość w dzielnicy South Metro Atlanta. Około 6:30 rano zwolniono ją z aresztu. 

Tiffany Haddish pracuje obecnie na planie filmu "Haunted Mansion" w Georgii. Projekt powstaje na zlecenie Disneya. Studio nie odniosło się jeszcze do ostatnich wydarzeń. 

Reklama

Tiffany Haddish: Kariera

Tiffany Sara Cornilia Haddish jest amerykańską komiczką, aktorką i pisarką. 

Przełomowym dlajej kariery był rok 2017, kiedy film "Laski na gigancie" stał się kinowym sukcesem frekwencyjnym. W tym samym roku otrzymała statuetkę Emmy za gościnny udział w programie "Saturday Night Live". 

Wystąpiła m.in. w filmach "Wieczorówka""Królowe zbrodni", a także "Jak Boss". Gwiazda jest także laureatką nagrody Grammy. 


Już za dwa tygodnie na AppleTV+ ukaże się serial komediowy "The Arterparty", w którym aktorka gra policjantkę. 

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Tiffany Haddish | Haunted Mansion

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy