Reklama

Gwiazdy w mediach społecznościowych w kwietniu 2020

Maciej Stuhr komentuje udział w wyborach prezydenckich, Maja Ostaszewska i Małgorzata Rozenek bronią prawa do aborcji, Doda zaczyna podważać istnienie pandemii koronawirusa, a Maffashion oddaje swojego Instagrama w ręce ratowników medycznych. Zapraszamy na przegląd wydarzeń z kwietnia w mediach społecznościowych.

Maciej Stuhr i Maja Ostaszewska - o nich głośno było w kwietniu

Najczęściej dyskutowany post - Maciej Stuhr

Trwa polityczny spór o to, czy wybory prezydenckie powinny odbyć się w maju, czy powinny zostać przełożone ze względu na pandemię koronawirusa. Z dnia na dzień pojawia się coraz więcej, jednoznacznie krytycznych komentarzy na temat dywagacji dotyczących organizacji wyborów, które wskazują zarówno na liczne nieścisłości i luki, a zatem łamanie prawa przez rząd, jak i narażenie zdrowia i życia obywateli. Głos w sprawie zabrali również przedstawiciele środowisk twórczych, wśród nich Maciej Stuhr. W prześmiewczym nagraniu udostępnionym na swoim fanpage'u aktor zadeklarował oddanie głosu na urzędującego prezydenta Andrzeja Dudę.

Reklama

"To jest mój kandydat, kandydat marzeń. (...) Postaram się przedstawić jego zalety. Wybitny fachowiec, znawca prawa, on prawo ma w jednym palcu, a ten palec ma... w Andrzeju Dudzie ogromne znaczenie. Wybitny mówca, orator, nie potrzebuje kartki. Słowa się z niego sypią jak gówno z barana. Poliglota, zbawca narodu, uratował ciało Chrystusa przed upadkiem. Potrafi zmniejszyć zwiększającą się ilość wirusa w powietrzu. Ma też inne zalety - jest niezależny nawet od zdrowego rozsądku". Tak w skrócie brzmi wystąpienie aktora, które odnotowało na Facebooku prawie cztery miliony wyświetleń.

Nagranie wywołało oczywiście ożywioną dyskusję, a co za tym idzie sprowokowało niespełna osiem tysięcy komentarzy. Część internautów podzieliła prześmiewcze spojrzenie na kwestię wyborów ("Brawo - jak zawsze mądrze i w punkt", "Panie Maćku, bardzo się cieszę, że pan jednak nie zniknął, uwielbiam pana poczucie humoru, nawet w sytuacji, w której ręce opadają..."), inni potraktowali je krytycznie. "W tych trudnych czasach niech każdy swoje przemyślenia na temat innych osób zachowa dla siebie. Żałosna ta pana wypowiedź" - czytamy w jednym z komentarzy.

***Zobacz także***

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje