Reklama

Gangsterski majstersztyk! Gdzie obejrzeć "Ojca chrzestnego"?

Jeśli jesteś fanem klasycznego kina gangsterskiego, kultowy film "Ojciec chrzestny" to pozycja obowiązkowa, której nie możesz przegapić. Dowiedz się, na jakich platformach możesz teraz obejrzeć ten filmowy majstersztyk z Marlonem Brando w roli głównej!

"Ojciec chrzestny" to klasyczny film gangsterski z 1972 roku w reżyserii Francisa Forda Coppoli, oparty na powieści Mario Puzo. Film opowiada historię rodziny Corleone, jednej z najpotężniejszych mafijnych rodzin w Nowym Jorku, na czele której stoi don Vito Corleone (Marlon Brando). Akcja rozgrywa się po II wojnie światowej i skupia się na przekazaniu władzy w rodzinie, konflikcie z innymi mafijnymi klanami oraz lojalności i zdradzie wewnątrz rodziny. Film wprowadza nas w brutalny, lecz zarazem fascynujący świat zorganizowanej przestępczości, pokazując złożoność relacji rodzinnych i moralne dylematy bohaterów.

Reklama

Obsada "Ojca chrzestnego" to zbiór wybitnych aktorów, którzy stworzyli niezapomniane kreacje. Marlon Brando wcielił się w rolę don Vito Corleone, zdobywając Oscara za najlepszą rolę męską. Al Pacino zagrał Michaela Corleone, najmłodszego syna Vito, który z niechętnego uczestnika rodzinnych interesów staje się bezwzględnym przywódcą mafii. W filmie występują również James Caan jako Sonny Corleone, Robert Duvall jako Tom Hagen, Diane Keaton jako Kay Adams oraz Talia Shire jako Connie Corleone. "Ojciec chrzestny" to nie tylko opowieść o mafii, ale także o rodzinie, honorze i amerykańskim śnie, co uczyniło go jednym z najważniejszych filmów w historii kina.

"Ojciec chrzestny" - gdzie obejrzeć?

Jeśli chcesz obejrzeć "Ojca chrzestnego", masz do wyboru kilka opcji subskrypcyjnych oraz możliwość zakupu lub wypożyczenia filmu. Film jest dostępny w ramach abonamentu na platformach SkyShowtime (za 24,99 zł) oraz Netflix (od 29 zł).

Jeżeli preferujesz jednorazowy zakup lub wypożyczenie, możesz skorzystać z takich serwisów jak Premiery Canal+ (wypożyczenie za 9,99 zł), Apple TV (wypożyczenie lub zakup od 9,99 zł), Prime Video (wypożyczenie lub zakup od 9,99 zł) oraz Player (wypożyczenie za 10 zł). Dzięki tym różnorodnym opcjom, możesz wybrać najbardziej dogodny sposób na obejrzenie tego kultowego filmu.

Zobacz też:

Horror i satyra w jednym? Obejrzyj kultowy film "American Psycho"

Leć do sklepu po popcorn! Sprawdziliśmy, gdzie można obejrzeć wszystkie części "Szybkich i wściekłych"

"Megalopolis" w Cannes: Arcydzieło czy starcza fanaberia za miliony?

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy