Reklama

Reklama

"Freelance": John Cena i Alison Brie w rolach głównych

Oboje zawdzięczają swoje kariery wrestlingowi. John Cena uznawany jest za jednego z najlepszych zawodników w historii tej popularnej amerykańskiej rozrywki. Z kolei Alison Brie zdobyła rozpoznawalność dzięki roli wrestlerki w serialu Netflixa "GLOW". Teraz połączą siły na planie komedii sensacyjnej "Freelance".

John Cena w filmie "Freelance" wcieli się w postać byłego komandosa, który przyjmuje propozycję pracy jako ochroniarz dziennikarki granej przez Alison Brie. Ma ona przeprowadzić wywiad z dyktatorem. Wszystko staje na głowie, gdy rządzonym przez niego twardą ręką krajem wstrząsa przewrót wojskowy. Cała trójka: ochroniarz, dziennikarka i dyktator uciekają do dżungli, gdzie będą próbować przeżyć i nie pozabijać siebie nawzajem.

Reklama

"Freelance": Twórcy

Scenariusz filmu "Freelance" napisał Jacob Lentz, autor związany z programem "Jimmy Kimmel Live!", a reżyserią zajmie się Pierre Morel, twórca filmów "Uprowadzona""13. dzielnica" czy "Smak zemsty. Peppermint". Wśród producentów są twórcy takich hitów jak m.in. "Dredd 3D", "Przełęcz ocalonych" czy "Matrix: Reaktywacja".

"Freelance" to jeden z wielu projektów, nad którymi pracuje John Cena. Aktor jest aktualnie w trakcie zdjęć do thrillera politycznego "The Independent", a na premierę czekają dwa inne filmy z jego udziałem: "Project X-Traction" oraz "Argylle".

Alison Brie, prywatnie bratowa Jamesa Franco, ukończyła już zdjęcia do komedii romantycznej "Somebody I Used to Know" oraz komedii "Spin Me Round", w której zagrała u boku Aubrey Plazy. Aktualnie pracuje nad serialem "Roar", w którym zobaczymy też m.in. Betty Gilpin i Karę Hayward. 

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: John Cena | Alison Brie

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy