Ewan McGregor i Stellan Skarsgard: Co robią ich dzieci?

Przy okazji brytyjskiej premiery filmu "Our Kind of Traitor", Ewan McGregor i Stellan Skarsgard rozmawiali z dziennikarką jednej z brytyjskich stacji radiowych. Aktorzy opowiadali o swoich dzieciach.

Ewan McGregor (w tle) i Stellan Skarsgard w filmie "Our Kind of Traitor"

Ewan McGregor i Stellan Skarsgard grają bohaterów szpiegowskiego thrillera "Our Kind of Traitor", który jest ekranizacją powieści Johna le Carré. W maju film miał swoją premierę w Wielkiej Brytanii.

Reklama

Obaj aktorzy mają dzieci, które występują na scenie. Napełnia ich to radością czy przerażeniem?

"Jestem szczęśliwy, kiedy moje dzieci są szczęśliwe. Moja córka Clara nadal się uczy. (...) Pewnego dnia wspomniała, że zagra w filmie. W lecie zaczynają się zdjęcia, to będzie jej pierwszy pełnometrażowy film. Ale na studiach wystąpiła w kilku krótkich filmach, tworzonych przez innych studentów. Szczerze powiedziawszy, nie wiedziałem o tym. Clara nie mówiła, że będzie się starała o rolę. Naprawdę nie wiedziałem, że chce się zajmować aktorstwem. Nie mówiła mi o tym" - mówi Ewan McGregor.

"Oczywiście daję i będę jej dawał jakieś rady. To moja córka. Będę przeglądał jej taśmy na przesłuchania" - dodaje McGregor.

"Nigdy się nie wtrącałem, pozwalałem moim dzieciom robić co chcą. Ale jestem zaskoczony, że większość z nich wybrało aktorstwo. Czwórka moich synów to aktorzy, ale nie mieszam się w ich kariery, a oni nie pytają mnie o rady. Pewnie uważają, że nie mam żadnych dobrych" - opowiada Stellan Skarsgard.

"Kiedy się spotykamy, dużo rozmów schodzi na temat aktorstwa. Ale to są raczej plotki na temat show-biznesu, a nie o tym jak grać. Ja sam nadal nie wiem jak grać, próbuję to rozgryźć" - dodaje Skarsgard.


Dowiedz się więcej na temat: Stellan Skarsgard | Ewan McGregor

Reklama

Najlepsze tematy

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje