Ewa Błaszczyk: Uroczyste otwarcie kliniki „Budzik” dla dorosłych

Oprac.: Tomasz Bielenia

Prezes Fundacji "Akogo?" Ewa Błaszczyk-Janczarska (C) i aktorka i szefowa fundacji Mimo Wszystko Anna Dymna (L) na otwarciu Kliniki "Budzik" dla dorosłych przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie
Prezes Fundacji "Akogo?" Ewa Błaszczyk-Janczarska (C) i aktorka i szefowa fundacji Mimo Wszystko Anna Dymna (L) na otwarciu Kliniki "Budzik" dla dorosłych przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w WarszawieTomasz Gzell PAP

Zobacz również:

Pierwsza dama RP Agata Kornhauser-Duda na otwarciu Kliniki "Budzik" dla dorosłych przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.
Pierwsza dama RP Agata Kornhauser-Duda na otwarciu Kliniki "Budzik" dla dorosłych przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie.Tomasz Gzell PAP

Już ponad 100 wybudzonych osób

Zobacz również:

Ewa Błaszczyk: 20 lat Fundacji "Akogo?"

Prezes Fundacji "Akogo?" Ewa Błaszczyk-Janczarska na otwarciu Kliniki "Budzik" dla dorosłych przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w Warszawie
Prezes Fundacji "Akogo?" Ewa Błaszczyk-Janczarska na otwarciu Kliniki "Budzik" dla dorosłych przy Mazowieckim Szpitalu Bródnowskim w WarszawieTomasz Gzell PAP
Masz sugestie, uwagi albo widzisz błąd?