Reklama

Eva Longoria poprowadzi podróżniczo-kulinarny program o Meksyku

"Searching for Mexico" ("W poszukiwaniu Meksyku") - taki tytuł będzie miał program telewizyjny prowadzony przez Evę Longorię, który w przyszłym roku pojawi się na antenie hiszpańskojęzycznej wersji CNN.

"Searching for Mexico" ("W poszukiwaniu Meksyku") - taki tytuł będzie miał program telewizyjny prowadzony przez Evę Longorię, który w przyszłym roku pojawi się na antenie hiszpańskojęzycznej wersji CNN.
Na festiwalach Eva Longoria zawsze wyglądała oszałamiająco /AFP

Eva Longoria, która szczyci się swoimi meksykańskimi korzeniami, będzie podróżować po różnych zakątkach ojczyzny swoich przodków w poszukiwaniu kulinarnych ciekawostek.

Eva Longoria: Jestem podekscytowana

"Sekret wyszedł na jaw. Jestem taka podekscytowana, że w przyszłym roku wystartuje ten projekt. Wielkie podziękowania dla Stanleya Tucciego za to, że powiesił poprzeczkę wysoko" - napisała na Twitterze Eva Longoria, dołączając wpis zamieszczony na profilu CNN+, dotyczący jej nowego programu.

Reklama

Gwiazda wspomniała o Tuccim z tego względu, że inspiracją dla jej serialu dokumentalnego jest audycja, jaką ten aktor zrealizował na temat Włoch. Format "Searching for Italy" ukazywał się na antenie CNN w lutym i marcu 2021 roku. Poza tym Tucci jest producentem wykonawczym jej audycji. Longoria zresztą też zaangażowała się w produkcję.

"Jestem bardzo dumna z moich meksykańsko-amerykańskich korzeni i nie mogę się doczekać, kiedy za pośrednictwem 'Searching for Mexico', będę mogła pokazać światu ukryte skarby Meksyku" - stwierdziła Longoria w oświadczeniu.

Aktorka w sześcioodcinkowym programie pokaże m.in., jak z błękitnej agawy wyrabia się tequilę oraz jak w tradycyjny sposób przygotowuje się sos mole, czyli sos na bazie papryczek chili, pomidorów i gorzkiej czekolady, serwowany do mięsa.

Nieco zabawne w kontekście deklarowanej dumy z meksykańskich korzeni jest tylko to, że języka swoich przodków aktorka zaczęła się uczyć dopiero w 2009 roku, gdy zapisała się na studia poświęcone Meksykanom w Stanach Zjednoczonych. Choć oboje jej rodzice mają meksykańskie korzenie, to gdy dorastała, rozmawiali z nią tylko po angielsku. Jej przodkowie z dziada pradziada mieszkali w Teksasie. Wcześniej ten stan był prowincją Meksyku.

Eva Longoria: Aktorska gwiazda

Eva Jacqueline Longoria urodziła się 15 marca 1975 roku w Corpus Christi w Teksasie. Rozpoczynała swoją karierę od występów w operach mydlanych - "Żar młodości", "Beverly Hills 90210", "Moda na sukces" i "General Hospital".

Sławę i nominację do Złotego Globu w 2006 roku przyniosła aktorce rola Gabrielle Solis w serialu telewizji ABC "Gotowe na wszystko" (reż. Marc Cherry, 2004). Za zagranie jednej z czterech głównych postaci w tym cyklu filmowym w 2005 roku otrzymała nagrodę amerykańskiej Screen Actors Guild.

Longoria jest twarzą firmy kosmetycznej L'Oreal Paris oraz lodów Magnum.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy