Reklama

Reklama

Eva Longoria poprowadzi podróżniczo-kulinarny program o Meksyku

"Searching for Mexico" ("W poszukiwaniu Meksyku") - taki tytuł będzie miał program telewizyjny prowadzony przez Evę Longorię, który w przyszłym roku pojawi się na antenie hiszpańskojęzycznej wersji CNN.

Na festiwalach Eva Longoria zawsze wyglądała oszałamiająco

Eva Longoria, która szczyci się swoimi meksykańskimi korzeniami, będzie podróżować po różnych zakątkach ojczyzny swoich przodków w poszukiwaniu kulinarnych ciekawostek.

Eva Longoria: Jestem podekscytowana

"Sekret wyszedł na jaw. Jestem taka podekscytowana, że w przyszłym roku wystartuje ten projekt. Wielkie podziękowania dla Stanleya Tucciego za to, że powiesił poprzeczkę wysoko" - napisała na Twitterze Eva Longoria, dołączając wpis zamieszczony na profilu CNN+, dotyczący jej nowego programu.

Reklama

Gwiazda wspomniała o Tuccim z tego względu, że inspiracją dla jej serialu dokumentalnego jest audycja, jaką ten aktor zrealizował na temat Włoch. Format "Searching for Italy" ukazywał się na antenie CNN w lutym i marcu 2021 roku. Poza tym Tucci jest producentem wykonawczym jej audycji. Longoria zresztą też zaangażowała się w produkcję.

"Jestem bardzo dumna z moich meksykańsko-amerykańskich korzeni i nie mogę się doczekać, kiedy za pośrednictwem 'Searching for Mexico', będę mogła pokazać światu ukryte skarby Meksyku" - stwierdziła Longoria w oświadczeniu.

Aktorka w sześcioodcinkowym programie pokaże m.in., jak z błękitnej agawy wyrabia się tequilę oraz jak w tradycyjny sposób przygotowuje się sos mole, czyli sos na bazie papryczek chili, pomidorów i gorzkiej czekolady, serwowany do mięsa.

Nieco zabawne w kontekście deklarowanej dumy z meksykańskich korzeni jest tylko to, że języka swoich przodków aktorka zaczęła się uczyć dopiero w 2009 roku, gdy zapisała się na studia poświęcone Meksykanom w Stanach Zjednoczonych. Choć oboje jej rodzice mają meksykańskie korzenie, to gdy dorastała, rozmawiali z nią tylko po angielsku. Jej przodkowie z dziada pradziada mieszkali w Teksasie. Wcześniej ten stan był prowincją Meksyku.

Eva Longoria: Aktorska gwiazda

Eva Jacqueline Longoria urodziła się 15 marca 1975 roku w Corpus Christi w Teksasie. Rozpoczynała swoją karierę od występów w operach mydlanych - "Żar młodości", "Beverly Hills 90210", "Moda na sukces" i "General Hospital".

Sławę i nominację do Złotego Globu w 2006 roku przyniosła aktorce rola Gabrielle Solis w serialu telewizji ABC "Gotowe na wszystko" (reż. Marc Cherry, 2004). Za zagranie jednej z czterech głównych postaci w tym cyklu filmowym w 2005 roku otrzymała nagrodę amerykańskiej Screen Actors Guild.

Longoria jest twarzą firmy kosmetycznej L'Oreal Paris oraz lodów Magnum.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Gwiazdor "Seksu w wielkim mieście" oskarżony o molestowanie seksualne

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Eva Longoria

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje