Reklama

Emmy Rossum została mamą! Syn czy córka?

Aktorka znana z serialu "Shameless - Niepokorni" i jej mąż Sam Esmail powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Rossum urodziła córeczkę, której imienia jeszcze nie zdradziła.

Aktorka znana z serialu "Shameless - Niepokorni" i jej mąż Sam Esmail powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Rossum urodziła córeczkę, której imienia jeszcze nie zdradziła.
Emmy Rossum została mamą /Donato Sardella /Getty Images

Dla świata show-biznesu jest to spora niespodzianka, bo parze udało się utrzymać informację o ciąży gwiazdy w tajemnicy aż do samego porodu.

Wiadomość o narodzinach córeczki para przekazała za pośrednictwem Instagrama, gdzie Emmy Rossum zamieściła dwa czarno-białe portrety z okresu ciąży. Na jednym z nich pozuje sama, a na drugim w objęciach męża, który czule trzyma ją za brzuch. Do tych zdjęć dołączona jest także trzecia fotografia, na której widać odbicie niemowlęcej stópki.

Do opublikowanych zdjęć Rossum dołączyła krótki wpis: "5.24.21. W słoneczny poniedziałkowy poranek, o 8:13 rano powitaliśmy naszą córkę na świecie" - napisała, zdradzając tym samym datę narodzin córeczki.

Reklama

W komentarzach pod postem posypały się gratulacje i głosy zaskoczenia, bo o tym, że aktorka i reżyser spodziewają się dziecka, nie wiedział nikt. I nic dziwnego, bo przez całą ciążę Emmy publikowała na Instagramie tylko zdjęcia swojej twarzy lub archiwalne, na których nie miała jeszcze widocznego brzuszka. Teraz jednak nadrabia zaległości.

W kilka godzin po pierwszym poście na jej profilu pojawiły się kolejne fotografie z okresu ciąży. Na jednym Rossum stoi na parapecie ogromnego okna, na kolejnym pozuje w czarnym body eksponującym jej ciążowy brzuch.

Sam Esmail zakochał się w Emmy Rossum w 2013 roku, na planie filmu obyczajowego "Kometa". On był tam reżyserem, ona grała jedną z głównych ról.

Oświadczyny nastąpiły po dwóch latach związku, a po dwóch kolejnych, w maju 2017 roku, para wzięła ślub w czasie kameralnej ceremonii w Central Synagogue w Nowym Jorku. Swoich gości, wśród których byli m.in. Robert Downey Jr., Hilary Swank, Rami Malek, Christian Slater i Carly Chaikin, państwo młodzi zaprosili na wesele do Muzeum Guggenheima.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Emmy Rossum

Reklama

Reklama

Reklama