Reklama

Emily Browning: "Zazdrość mnie bierze"

Emily Browning, znana z filmu "Sucker Punch", jest jedną z gwiazd nowej produkcji Paula W.S. Andersona "Pompeje". Aktorka ma jednak pewien problem... Ostatnio wyznała, że patrzyła z zazdrością na swych kolegów z planu - Kita Haringtona i Kiefera Sutherlanda, ponieważ brali udział w scenach walki, a ona - nie.

25-letnia aktorka, której sława zaczęła się od roli w przeboju kasowym Zacka Snydera "Sucker Punch", przyznaje, że z zazdrością oglądała walczących na planie Haringtona i Sutherlanda. Emily Browning marzy o tym, żeby ponownie zagrać rolę, która wymagałaby od niej sprawności fizycznej.

"Jedyną sceną akcji, kiedy mogę wykazać się sprawnością jest ta, kiedy uciekam przed wybuchem wulkanu" - mówi aktorka w rozmowie z redaktorem magazynu "Collider".

"Jest jeszcze kilka fajnych scen, kiedy jedziemy rydwanem razem z Kieferem. Są też eksplozje, ale jakoś tak... Po prostu nie mam scen walki i dlatego zazdrość mnie bierze, jak widzę chłopaków na planie" - dodaje.

Reklama

"Kiedy pracowałam przy 'Sucker Punch', ciągle trenowałam - uwielbiałam to robić. Teraz, gdy widzę kolegów jak ćwiczę codziennie, to też mam ochotę wziąć znowu udział w takim filmie i trochę powalczyć. O tak, trochę im zazdroszczę" - wyznaje.

Aktorka dodaje, że cieszy ją jednak fakt, iż nie musi być na tak ścisłej diecie, jak koledzy i nie musi liczyć kalorii podczas pracy nad filmem.

"Oni jedzą kapustę i kurczaka. I to wszystko... To zabawne, ponieważ zazwyczaj jest tak, że to aktorki uważają na to co jedzą podczas kręcenia filmu, ale w tym przypadku tak nie jest. Za to panowie się zastanawiają: 'Ile to ma kalorii?', 'O nie, to ma za dużo, tego nie możemy jeść'. To jest bardzo zabawne" - opowiada ze śmiechem.

Jedna z największych katastrof w historii - tak reklamowany jest nowy film Paula W.S. Andersona "Pompeje".

Jest 79 rok naszej ery. Rzymskie miasto Pompeje znajduje się w rozkwicie i na pozór nic nie zapowiada nadchodzącej katastrofy.

Milo, niewolnik gladiator, przybywa do miasta, by stoczyć walkę, która może dać mu wolność i prawo do ubiegania się o rękę ukochanej Flavii. Jego szanse są nikłe, bo dziewczyna została już przeznaczona skorumpowanemu rzymskiemu generałowi. Wkrótce jednak potęga natury odmieni losy wszystkich mieszkańców Pompei. Kiedy Wezuwiusz wybucha, wyrzucając z siebie potoki śmiercionośnej lawy, Milo musi wydostać się z areny, aby uratować życie ukochanej kobiety, podczas gdy majestatyczne Pompeje pochłania żywioł.

W głównej roli w filmie "Pompeje" zobaczymy Kita Haringtona ("Gra o Tron", "Silent Hill: Apokalipsa"), którego w ekranowych wysiłkach wspierać będą: Emily Browning ("Sucker Punch", "Lemony Snicket: Seria niefortunnych zdarzeń"), Carrie-Anne Moss ("Matrix", "Memento"), Kiefer Sutherland ("24 godziny", "Mroczne Miasto") i Jarred Harris ("Sherlock Holmes: Gra Cieni", "Lincoln").Chcesz poznać lepiej swoich ulubionych artystów? Poczytaj nasze wywiady, a dowiesz się wielu interesujących rzeczy!

Ciekawi Cię, co w najbliższym czasie trafi na ekrany - zobacz nasze zapowiedzi kinowe!

Chcesz obejrzeć film? Nie możesz zdecydować, który wybrać? Pomożemy - poczytaj nasze recenzje!

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: zazdrosć | Emily Browning

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy