Reklama

"Dziewczyny z Dubaju": Mroczny świat sponsoringu

"Dziewczyny z Dubaju" to nie tylko opowieść o żądzy… To historia o sile kobiet! Najbardziej skandalizująca produkcja roku już w kinach.

"Dziewczyny z Dubaju" to nie tylko opowieść o żądzy… To historia o sile kobiet! Najbardziej skandalizująca produkcja roku już w kinach.
Kadr z filmu "Dziewczyny z Dubaju" /materiały prasowe

Pełnokrwiste, pełnowymiarowe, prawdziwe - takie są bohaterki "Dziewczyn z Dubaju". Reżyserce Marii Sadowskiej i producentom filmu zależało na tym, by trudny i kontrowersyjny temat pokazać przez pryzmat silnych kobiet, których wybory i życie może różnić się od tradycyjnego kanonu.

Bez poddawania ich ocenie, bez umoralniania - bo kobieta może sama decydować o swoim ciele, a jej decyzje - są jej, nawet jeśli musi ponieść tego konsekwencje.

Reklama

"Niezwykle się cieszę, że taki temat reżyserowany był przez kobietę" - mówi Katarzyna Sawczuk. "Każda młoda aktorka marzy o takiej roli" - przekonuje Paulina Gałązka. Już teraz przekonajcie się jak wygląda bajeczny, ale też mroczny świat sponsoringu.

Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show-biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu czy sportu.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa.

Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Seks za wielkie pieniądze dla wielu z nich staje się codziennością. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę... 

Na ekranie oprócz Gałązki i Sawczuk zobaczymy m.in.: Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę KarczmarczykJózefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari. Reżyserii podjęła się Maria Sadowska - autorka obsypanego nagrodami obrazu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej".

Zobacz również:

"Jeden z dziesięciu": Skandal? Widzowie grzmią!

Szczere słowa Stuhra. "Byłem upodlony, pijany i leżałem na ziemi"

Jej śmierć wstrząsnęła Polską. Co naprawdę się stało?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny z Dubaju
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama