Reklama

Reklama

"Dziewczyny z Dubaju": Molestowanie seksualne na planie?

Szykuje się kolejny skandal z udziałem "Dziewczyn z Dubaju"? Jedna ze statystek wyznała, że na planie filmu była molestowana seksualnie.

Szykuje się kolejny skandal z udziałem "Dziewczyn z Dubaju"? Jedna ze statystek wyznała, że na planie filmu była molestowana seksualnie.
Kadr z filmu "Dziewczyny z Dubaju" /materiały prasowe

O całej sprawie poinformował na swym profilu na Facebooku Piotr Krysiak, autor książki, na podstawie której powstał film. Mężczyzna przyznał, że jedna ze statystek opowiedziała mu, co działo się na planie "Dziewczyn z Dubaju".

Została wykorzystana seksualnie na planie "Dziewczyn z Dubaju"?

Wpis Piotra Krysiaka i zapis rozmowy z jedną ze statystek jest bulwersujący. Oto fragmenty tej rozmowy!

"Brałam udział w dwóch planach. Jeden nazywał się "Wielka złota impreza bez granic" a drugi "Sex na schodach". Podczas tego drugiego planu, mężczyzna z którym miałam symulować uprawianie sexu w pozycji 6/9 zaczął lizać moje intymne miejsce. Natychmiast zareagowałam. Wtedy przestał. Nad głową spostrzegłem kamerę, która do nas dojeżdżała. Przez intercom usłyszeliśmy, że to koniec zdjęć i że dobra robota. Rozległy się brawa.

Reklama

Zgłosiła to Pani kierownikowi planu, producentom, reżyserce?

- Nie. Byłam w szoku. Chciałam stamtąd jak najszybciej uciec. Gdy wyszłyśmy z budynku od razu powiedziałam o zajściu koleżance. Mdliło mnie, miałam zawroty głowy. Chciałam jak najszybciej znaleźć się w domu.

Dlaczego dziś Pani o tym mówi?

- Poszłam na premierę "Dziewczyn z Dubaju". Zobaczyłam tą scenę na schodach, wspomnienia wróciły. Na domiar złego w filmie wykorzystano dokładnie tą scenę, kiedy on mnie wykorzystał.I to skłoniło Panią...- Że tak tego nie zostawię. W nocy napisałam zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa i wysłałam mailem do prokuratury".

"Dziewczyny z Dubaju": Statystka oburzona!

Młoda statystka wyznała przy okazji, że parę miesięcy później pracowała na planie innego filmu, w którym także były sceny nagości. Tam wszystko wyglądało inaczej.

"Kilka miesięcy po tych wydarzeniach pracowałam na planie innego filmu, w którym również jest sporo scen nagości. Proszę sobie wyobrazić, że po pierwsze na planie był psycholog już przed startem zdjęć i po zdjęciach tylko i wyłącznie do dyspozycji aktorów, którzy grali nago. Za każdym razem przed startem zdjęć rozmawiał z nami, pytał czy wszystko w porządku. Kiedy dana scena się kończyła natychmiast przychodziły po nas osoby, które zakrywały nas ręcznikami i odprowadzały do garderoby, żeby nawet ekipa techniczna nas nie oglądała" - opowiadała kobieta.

Jak zakończy się sprawa? Być może przekonamy się o tym już niebawem.

Zobacz również:

Piotr Kraśko jeździł bez prawa jazdy! Teraz przeprasza!

"Nie patrz w górę": "Armageddon" naszych czasów [recenzja]

Kochały się w nim wszystkie dziewczyny. Dlaczego porzucił Polskę?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny z Dubaju

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL