Reklama

Reklama

"Dziewczyny z Dubaju": Dlaczego warto iść na film?

"Są bardzo mocne" - Katarzyna Figura mówi o intymnych scenach w filmie „Dziewczyny z Dubaju”. "Patrzyłam na nagość, czasami okrutną, taką, jakiej nigdy w życiu nie widziałam. To mną wstrząsnęło" - dodaje Paulina Gałązka. Film Marii Sadowskiej trafi na ekrany kin 26 listopada.

"Są bardzo mocne" - Katarzyna Figura mówi o intymnych scenach w filmie  „Dziewczyny z Dubaju”. "Patrzyłam na nagość, czasami okrutną, taką, jakiej nigdy w życiu nie widziałam. To mną wstrząsnęło" - dodaje Paulina Gałązka. Film Marii Sadowskiej trafi na ekrany kin 26 listopada.
Takie sceny czekają widzów na seansie "Dziewczyn z Dubaju" /Kino Świat /YouTube

Oparte na prawdziwych wydarzeniach "Dziewczyny z Dubaju" zdemaskują hipokryzję polskiego show biznesu i ujawnią całą prawdę na temat tzw. "afery dubajskiej", w którą zamieszane były zarówno celebrytki i modelki, jak również wiele znanych postaci ze świata polityki, biznesu, czy sportu.

"Dziewczyny z Dubaju": [PREMIERA, GWIAZDY, FABUŁA]

Oto nowy film wyprodukowany przez duet producencki: Dorotę Rabczewską i Emila Stępnia, którzy już wcześniej mieli okazję współpracować przy hitach "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" i "Pitbull. Ostatni pies". Reżyserii podjęła się Maria Sadowska - autorka obsypanego nagrodami obrazu "Sztuka kochania. Historia Michaliny Wisłockiej". Niespotykanego rozmachu i realizmu dodają zdjęcia, które były kręcone zarówno w luksusowych miejscach w Polsce, jak i w prestiżowych międzynarodowych lokacjach.

Reklama

Na ekranie zobaczymy m.in.: Paulinę Gałązkę, Katarzynę Figurę, Jana Englerta, Beatę Ścibak-Englert, Katarzynę Sawczuk, Olgę Kalicką, Annę Karczmarczyk i Józefa Pawłowskiego. W obsadzie pojawiły się także zagraniczne gwiazdy: Giulio Berruti, Iacopo Ricciotti, Andrea Preti oraz Luca Molinari.

Emi to młoda ambitna dziewczyna, która od lat marzy o wielkim świecie. Gdy tylko nadarza się okazja, bez wahania wskakuje w jego tryby, stając się ekskluzywną damą do towarzystwa. Wkrótce to ona na zaproszenie arabskich szejków zaczyna werbować polskie miss, celebrytki, gwiazdy ekranu i modelki. Jednak ten niedostępny, opływający w luksusy świat już niedługo pokaże swoją mroczną stronę... 

Czytaj również:

Wpadek na planie "Rust": Prokuratura wie, kto włożył ostre naboje do broni Baldwina

"Kevin sam w domu" znowu w święta? Polsat podjął decyzję!

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Dziewczyny z Dubaju

Reklama

Reklama

Reklama