Reklama

Drew Barrymore: Pokój objawień? Znana aktorka ma wyjątkowe miejsce w domu

Drew Barrymore mieszka w kamienicy na Manhattanie ze swoimi dwiema córkami. W apartamencie aktorki, poza salonem i trzema sypialniami, znajduje się również jej bardzo osobiste miejsce. Pokój do medytacji, który zaaranżowała w garderobie. Jego ściany pokrywają dziesiątki karteczek z afirmacjami. W sieci ukazały się zdjęcia z jej domowego sanktuarium.

Drew Barrymore: Wyjątkowe miejsce w domu

Miejsce, gdzie Drew Barrymore szuka wyciszenia, nazwała "pokojem objawień". Nie musimy sobie wyobrażać, jak wygląda, bowiem zdjęcia przedstawiające pomieszczenie opublikował na swoim instagramowym profilu "New York Magazine".

Aktorka w swoim azylu siada po turecku. Jest tam kilka świeczek, magnetofon i drewniany stoliczek. Uwagę najbardziej przykuwają jednak ściany. Pokryte są tapetą w różowe flamingi. Wiszą na nich karteczki, na których Drew Barrymore wypisała ręcznie różne pozytywne stwierdzenia - afirmacje, jak "Dzisiaj jest dzień, w którym zaczynasz sobie ufać" albo pojedyncze, inspirujące słowa, jak "przyzwolenie". Opracowała je, konsultując to ze swoim terapeutą.

Reklama

Jak wyjaśnia w rozmowie z "New York Magazine", wiele z karteczek dotyczy "cienia" - koncepcji, w której cień jest symbolem "wszystkiego, czym nie chcemy być, ale boimy się, że jesteśmy". "Nadal jestem w trybie przetrwania, bardzo ostrożnego działania, A 'cień' ma mi pomóc wrócić do rzeczy, z którymi jeszcze się nie uporałam" - mówi. 48-letnia Barrymore przyznaje, że wciąż nie poukładała sobie w głowie swojego dzieciństwa.

Przyznać jednak trzeba, że Drew nie miała typowego dzieciństwa. Występowała przed kamerą już jako dziecko. Kulminacją jej dziecięcej kariery była rola w "E.T.", filmie, w którym zagrała jako 6-latka.

Popularność, która przyszła do niej bardzo wcześnie okazała się trudna do uniesienia przez małą dziewczynkę. W życiu Barrymore pojawił się alkohol, potem także i narkotyki. Negatywny wpływ na jej rozwój miała też matka. Niespełniona aktorka, która zmuszała ją do pracy w show-biznesie.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Drew Barrymore
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy