Reklama

Reklama

Drew Barrymore i Justin Long znowu razem! Co mówią o swojej relacji?

Gwiazda „Aniołków Charliego”, Drew Barrymore powraca na ekran ze swoim ex-partnerem Justinem Longiem. W klipie promującym 3. sezon „The Barrymore Show” porozmawiali o swoim trzyletnim związku. Nie ukrywali swojego wzruszenia i innych emocji.

Drew Barrymore i Justin Long: Jak wyglądała ich relacja?

3. sezon programu "The Barrymore Show" rozpoczął się bardzo emocjonalnie. Prowadząca zaprosiła swoją byłą miłość, 44-letniego Justina Longa. 47-latka nie ukrywa, ile razem przeszli i jak wielki wpływ ta relacja miała na jej życie.

Związek Justina i Drew datuje się na okres od 2007 do 2010 roku. Gdy ich relacja miłosna dobiegła końca, dalej pozostawali w bardzo dobrych stosunkach. Aktorka wspomina ich dawne rozmowy słowami:

"Kiedy rozmawialiśmy i dzwoniliśmy do siebie na FaceTimie, zawsze myślałam: ‘Wiesz, naprawdę dorosłam Justin’. Zawsze chciałam ci udowodnić, jak innym jestem teraz człowiekiem, niż wtedy, gdy byliśmy razem".

Reklama

Aktor odpowiedział na to jednym zdaniem: "Byłaś najlepsza".

"To był chaos, to była zabawa". Drew i Justin szczerze o swoim związku

Aktorka zaznaczyła wielokrotnie podczas rozmowy, że jej związek z Justinem był dość hedonistyczny, pełen zabawy i odrobinę niedojrzały. Para schodziła się i rozchodziła.

Ich pierwsze oficjalne zerwanie nastąpiło w 2008 roku. Jednak ich drogi ponownie zeszły się rok później, kiedy spotkali się na planie filmu "Kobiety pragną bardziej". Wówczas odnowili swoją relację, która ostatecznie dobiegła końca w 2010 roku.

W podcaście Mike’a Birbiglia aktorka wyjawiła, co tak bardzo urzekło ją w Longu.

"Byłam bardzo zakochana w Justinie, wiesz dlaczego? Bo jest zabawny" - powiedziała Drew dodając - "Chcesz wiedzieć, dlaczego on zdobywa te wszystkie kobiety? Cóż, jest kilka powodów, ale humor jest zdecydowanie jedną z nich".

Barrymore wymieniła później inne ważne cechy Justina. Zaznaczyła, że jest bardzo spostrzegawczy i błyskotliwy. Podkreślając po raz kolejny, że ma ogromny talent do dowcipów.

Z kim obecnie spotyka się Justin Long?

Aktor przez długi czas randkował z aktorką filmową Kate Bosworth. 24 maja tego roku po raz pierwszy ogłosili oficjalnie, że są parą. Gwiazdor nie ukrywa, jak ogromnym uczuciem darzy swoją partnerkę. Nazywa ją "swoją jedyna".


Zobacz też:

"E.T.": Najsympatyczniejszy kosmita w historii kina ma już 40 lat

Drew Barrymore: Kto w młodości był jej kochankiem?

Drew Barrymore: Trzy nieudane małżeństwa i aplikacje randkowe

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Drew Barrymore | Justin Long

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL