Reklama

Dolph Lundgren kontra Rocky?

Dolph Lundgren w jednym z ostatnich wywiadów opowiedział o swych najbliższych planach zawodowych. Szwedzki aktor, który niedawno pojawił się na planie filmowym w 2001 roku, występując w pełnym akcji obrazie "Tajny projekt", w tym roku zaprezentuje publiczności aż trzy produkcje. Dolph Lundgren chciałby także pojawić się na planie filmu "Rocky 6".

Jak informowaliśmy kilka tygodni temu, studio MGM jest bliskie podpisania kontraktu z Sylvesterem Stallonem, który ma nie tylko zagrać w "Rockym 6" główną rolę, lecz także napisać scenariusz opowieści i czuwać nad produkcją obrazu.

Reklama

Dolph Lundgren ma nadzieję, że uda mu się ponownie zmierzyć z Rockym.

"Rozmawiałem ze Sly'em i powiedział, że postara się, by w filmie Rocky 6 znalazło się miejsce dla Ivana Drago - mojego bohatera z filmu Rocky 4" - powiedział Dolph Lundgren.

"Nie ma możliwości, żebym odpuścił sobie szansę ponownego zmierzenia się z Rockym Balboa!" - zapewnia szwedzki aktor.

"Moim zdaniem Rocky 4 był najlepszą kontynuacją Rocky'ego. Był to także jeden z moich najlepszych filmów" - wspomina Dolph Lundgren.

"Jeśli rzeczywiście udałoby się ponownie przeciwstawić w filmie Ivana Drago i Rocky'ego Balboa, powstałoby coś naprawdę wyjątkowego. Sly też tak uważa. Nie mogę się już doczekać, co wyjdzie z tych planów!" - dodał aktor.

W 2003 roku Dolph Lundgren zaprezentuje publiczności filmy "Alien Agent", "Detention" i "Straight Blast".

INTERIA.PL

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Dolph Lundgren | Sylvester Stallone | aktor | Rocky

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje