Reklama

Reklama

"Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa": Twórcy wracają na plan filmu!

Do premiery produkcji Marvela "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" zostało zaledwie pół roku, ale do ukończenia produkcji jeszcze daleka droga. Dowodem na to jest fakt, że twórcy rozpoczęli właśnie duże "dokrętki" niezbędnego materiału. Będą one realizowane przez sześć dni w tygodniu aż do końca roku! Źródła, na które powołuje się portal "The Hollywood Reporter", określają je mianem "istotnych".

Do premiery produkcji Marvela "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" zostało zaledwie pół roku, ale do ukończenia produkcji jeszcze daleka droga. Dowodem na to jest fakt, że twórcy rozpoczęli właśnie duże "dokrętki" niezbędnego materiału. Będą one realizowane przez sześć dni w tygodniu aż do końca roku!  Źródła, na które powołuje się portal "The Hollywood Reporter", określają je mianem "istotnych".
Kadr z filmu "Doctor Strange" /Image supplied by Capital Pictures/EAST NEWS /East News

Twórcy filmu "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa" spotkali się w Los Angeles, to tam trwają zdjęcia do kontynuacji filmu "Doktor Strange" z 2016 roku. 

Nagrania określane są przez dobrze poinformowane źródła mianem "dodatkowych", jak i "dokrętek". Poważniej brzmi to drugie określenie, ponieważ sugeruje ono, że być może w zaplanowanej wcześniej fabule trzeba było dokonać znaczących zmian. Tak wskazuje czas zarezerwowany na te dodatkowe zdjęcia, czyli półtora miesiąca.

Reklama

"Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa": Zmiany w fabule?

Nieznane są jednak konkretne szczegóły realizowanych zdjęć, podobnie jak i w ogóle fabuła filmu "Doktor Strange w wieloświecie szaleństwa". W dokrętkach, które w ramach konieczności mogą być przedłużone na przyszły rok, na pewno bierze udział Benedict Cumberbatch, który wciela się w tytułową rolę. Nie wiadomo, kto jeszcze z obsady filmu pojawi się na planie. Film reżyseruje Sam Raimi ("Martwe zło", "Spider-Man"), a autorem scenariusza jest Michael Waldron ("Loki").

Dokrętki nie są niczym wyjątkowym jeśli chodzi o filmy Marvela. Tylko w ostatnim czasie konieczne było zorganizowanie dodatkowych zdjęć do filmu "Spider-Man: Bez drogi do domu" oraz serialu "Moon Knight". Premiera pierwszego z nich odbędzie się już 17 grudnia, natomiast serial z Oscarem Isaakiem ma pojawić się na platformie streamingowej Disney+ w przyszłym roku.

Źródła, na które powołuje się "The Hollywood Reporter", nie są zgodne co do skali ważności trwających właśnie nagrań. Jedno z nich twierdzi, że w historii filmów Marvela zdarzały się już większe modyfikacje. Inna osoba uważa z kolei, że rozmiar czekających twórców prac jest wyjątkowo duży. "Będą pracować do końca roku. To czas wystarczający na nakręcenie całego filmu od nowa" - twierdzi rozmówca portalu.

Zobacz również:

"Doktor Strange" [RECEZNZJA]: Kuglarstwo

"Doktor Strange": Hollywood długo czekało na tego bohatera

Benedict Cumberbatch o "Doktor Strange" 

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Doktor Strange | marvel | Benedict Cumberbatch

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL