Reklama

Debra Winger: Kazano jej brać tabletki odchudzające! Co zrobiła?

Debra Winger, gwiazda filmów "Czułe słówka" i "Pod osłoną nieba", wyznała w najnowszym wywiadzie, że na początku jej kariery w Hollywood sugerowano, że powinna zażywać tabletki odchudzające.

Debra Winger, gwiazda filmów "Czułe słówka" i "Pod osłoną nieba", wyznała w najnowszym wywiadzie, że na początku jej kariery w Hollywood sugerowano, że powinna zażywać tabletki odchudzające.
Debra Winger w 1982 roku /Michael Montfort/Michael Ochs Archives /Getty Images

Aktorka wróciła niedawno wspomnieniami do początków swojej kariery w Hollywood. Zdradziła, że na planie filmu "Oficer i dżentelmen", za rolę w którym otrzymała pierwszą w karierze nominację do Oscara, sugerowano jej przyjmowanie tabletek odchudzających.

Debra Winger miała się odchudzić

Podobno producenci uznali, że aktorka jest zbyt zaokrąglona i powinna zrzucić kilka kilogramów.

"Dla mnie to było nie do pomyślenia! Czułam się wystarczająco silna, żeby powiedzieć "nie" tym pieprzonym sukinsynom" - oświadczyła aktorka w rozmowie z "The Telegraph".

"Byłam wtedy bardzo młoda, nie wiedziałam nawet, czym są takie tabletki. Powiedziałam wprost, że nie zamierzam niczego brać. To brzmiało dla mnie zwyczajnie śmiesznie.  Wiem, że inna młoda, niedoświadczona dziewczyna, będąc na moim miejscu, nie miałaby tyle siły i uległaby tym sugestiom" - przyznała po latach aktorka.

Reklama

Trudna sytuacja aktorek w Hollywood

Sporo się mówi w ostatnim czasie o trudnej sytuacji kobiet w branży filmowej. Prócz dyskryminacji związanej z zarobkami i przedmiotowego traktowania, zmagają się one jeszcze z wygórowanymi oczekiwaniami w kwestii wyglądu. Od aktorek wymaga się, pomimo upływu lat, wciąż nienagannej sylwetki i braku zmarszczek.

Czytaj więcej:
Meg Ryan zniszczyły operacje plastyczne. Jak teraz wygląda?
Gwiazda "Dirty Dancing" poprawiała swoją urodę. Stała się ofiarą chirurgów plastycznych
Jane Seymour i operacje plastyczne. Aktorka poprawiała swój wygląd?

Za swoją rolę w produkcji "Oficer i dżentelmen" Debra Winger otrzymała pierwszą w karierze nominację do Oscara. Zaledwie rok później została nominowana do nagrody Akademii za kreację w filmie "Czułe słówka". Trzecią nominację gwiazda otrzymała dekadę później - za udział w biograficznym melodramacie "Cienista dolina", w którym partnerował jej Anthony Hopkins.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Debra Winger

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy