Reklama

"Cztery żywioły" Katarzyny Bondy: Magdalena Boczarska zagra Saszę Załuską

Wkrótce ruszą planowane od dawna prace nad ekranizacją cyklu powieści Katarzyny Bondy. Poinformowała o tym na swoim Instagramie sama pisarka. Wskazała też, kto wcieli się w postać głównej bohaterki, profilerki Saszy Załuskiej.

Magdalena Boczarska zagra główną rolę w ekranizacji powieści Katarzyny Bondy

O tym, że "Cztery żywioły" Katarzyny Bondy wreszcie doczekają się ekranizacji, sama autorka informowała już wiosną w swoich mediach społecznościowych.

Reklama

Wyraziła wówczas nadzieję, że nakręcony na podstawie jej kryminałów serial będzie dostępny na platformie Player jeszcze w tym roku. Te plany pokrzyżowała jednak pandemia koronawirusa.

Wygląda na to, że ekipa ruszyła wreszcie do pracy. Świadczy o tym wymowny post, który Katarzyna Bonda zamieściła na Instagramie.

"Niespodzianka w progresie! Więcej szczegółów po wakacjach! Trzymajcie proszę kciuki!!" - napisała autorka popularnych kryminałów.

Pisarka zilustrowała post zdjęciem z Magdaleną Boczarską. Fani natychmiast podłapali słowa pisarki i domyślili się, że to właśnie ta aktorka wcieli się w główną bohaterkę kryminalnego cyklu, czyli profilerkę Saszę Załuską.

Katarzyna Bonda od dawna mówiła w wywiadach, że to właśnie Boczarska jest jej prywatnym typem do odtworzenia tej roli. Podobny wpis i zdjęcie z planu zamieściła również sama aktorka.

"Dziewczyna Bondy! Nowy projekt zbliża się wielkimi krokami..." - napisała na Instagramie.


PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje