Reklama

"Czarny łabędź": Darren Aronofsky pracuje nad musicalem?

Wraz z filmem "Wieloryb" Darren Aronofsky staje do wyścigu o najważniejsze filmowe nagrody. Reżyser wyznał, że nie poprzestaje jedynie na filmach. Filmowiec zdradził, że pracuje nad musicalową adaptacją thrillera, który przyniósł Natalie Portman Oscara.

Darren Aronofsky ma na swoim koncie wiele docenianych filmów, jak chociażby "Pi" czy "Requiem dla snu". Obecnie reżyser promuje swój ostatni film "Wieloryb", który już spotkał się z niezwykle pochlebnymi recenzjami krytyków i ma duże szanse na najważniejsze filmowe nagrody. W niedawnym wywiadzie dla AV Club filmowiec został zapytany o to, czy poza kinową twórczością planuje stworzyć np. przedstawienie na Broadwayu. Okazuje się, że Aronofsky sięgnął do swojego dotychczasowego dorobku i pracuje nad musicalową adaptacją filmu "Czarny Łabędź".

Reklama

"Czarny Łabędź": Powstanie musical?

"Próbujemy zrobić musical 'Czarny Łabędź'. Zobaczymy, co się stanie, ale pracujemy nad tym" - przyznał reżyser. Film z Natalie Portman i Milą Kunis w rolach głównych zyskał duże uznanie krytyków i widzów. Wysiłki Portman zostały docenione przez Akademię Filmową - za rolę ambitnej Niny Sayers gwiazda otrzymała Oscara, a sam obraz był nominowany do nagrody za najlepszy film, zdjęcia, montaż i reżyserię.

Zobacz również: 

"Wieloryb", czyli stępiony pazur Brendan Fraser był molestowany. Dlatego Hollywood odwróciło się od niego plecami?

"Wieloryb" pobił kasowy rekord roku. Niewiarygodny wynik

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Darren Aronofsky | Czarny łabędź
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy