Reklama

Reklama

"Corrective Measures": Bruce Willis w roli głównej. To futurystyczny film akcji!

Film zostanie wyprodukowany przez amerykańską platformę streamingową Tubi. Produkcja powstanie na podstawie powieści graficznej Granta Chastaina "Corrective Measures" ("Środki naprawcze"). Gwiazdami filmu rodem z kina akcji będą Bruce Willis ("Szklana pułapka") oraz Michael Rooker ("Strażnicy Galaktyki").

Bruce Willis

Akcja "Corrective Measures" rozgrywać się będzie na terenie San Tiburon - najbardziej niebezpiecznego więzienia o zaostrzonym rygorze na świecie, w którym wyroki odsiadują potwory, cyborgi i superzłoczyńcy. 

Willis wcieli się w postać bogatego geniusza Juliusa Loeba. Z kolei Rooker zagra rolę naczelnika więzienia Devlina, który chce położyć łapy na pieniądzach Loeba. Sytuacja stanie się niebezpieczna, gdy w więzieniu wybuchnie bunt. 

„Corrective Measures” - obsada

Autorem scenariusza i reżyserem filmu "Corrective Measures" będzie Sean Patrick O’Reilly ("Howard Lovecraft"). W pozostałych rolach wystąpią Dan Payne ("Watchmen. Strażnicy"), Brennan Mejia ("Power Rangers"), Tom Cavanagh ("Flash"), Kat Ruston ("The 100"), Kevin Zegers ("Transamerica") oraz Hayley Sales ("Deadpool 2").

Reklama

"To projekt, który od dawna chciałem przenieść na ekran ze stron komiksu wydawnictwa Arcana. Doglądanie go od tworzenia scenariusza po rozpoczęcie zdjęć było niewiarygodną przygodą. Praca z tak wieloma utalentowanymi artystami jest spełnieniem moich marzeń" - mówi O’Reilly.

"Cieszymy się, że możemy wykorzystać kreatywne talenty O’Reilly’ego, Willisa, Rookera i Todda Mastersa, który zajął się projektowaniem wyglądu postaci. 'Corrective Measures' to niezwykle autentyczny i urzekający futurystyczny film akcji. Jego produkcja świadczy o naszym zaangażowaniu w tworzenie szerokiej gamy przekonujących oryginalnych treści" - dodaje Adam Lewinson z Tubi.

Czytaj także: Tata Hugh Jackmana zmarł w australijski dzień ojca
Czytaj także: "Najmro. Kocha, kradnie, szanuje". Dawid Ogrodnik: Najmro jest człowiekiem wolności

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis | Corrective Measures

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje