Reklama

Reklama

Córka Michaela Jacksona chce zagrać w komiksowym filmie Marvela

14 stycznia na platformie streamingowej Hulu zadebiutowała młodzieżowa komedia zatytułowana „Sex Appeal”, w której w jednej z ról można zobaczyć Paris Jackson. Przy okazji promocji tego filmu córka Michaela Jacksona zdradziła, że marzy jej się rola w produkcji Marvela.

Paris Jackson

"Chciałabym zagrać superbohatera albo superzłoczyńcę. Gdy dorastałam, czytałam te komiksy razem z moimi braćmi. Za każdym razem, gdy do kin trafiają kolejne filmy Marvela, wybieramy się na nie całą rodziną. Od 2009 roku nie zawiodły one nikogo z nas" - powiedziała Paris Jackson w rozmowie z portalem "Variety".

Ulubionymi komiksowymi bohaterami córki Michaela Jacksona są Wolverine, Iron Man i Deadpool. "Robią to, co słuszne, ale nie trzymają się sztywno zasad. Nie stronią też od złośliwości, co osobiście uwielbiam" - wyznała Paris i dodała, że woli komiksy Marvela od komiksów konkurencyjnego DC Comics. "Tu nawet nie chodzi o to, który jest lepszy. One po prostu są inne. Na komiksach Marvela wyrosłam. To tak jakby porównywać do siebie The Beatles i Rolling Stones. Oni są zupełnie inni" - stwierdziła.

Reklama

Paris Jackson rozwija karierę aktorską

Córka Michaela Jacksona w swoim dorobku aktorskim ma m.in. występy w takich produkcjach jak serial "American Horror Stories" czy film "Raz się żyje". Liczy jednak na to, że to właśnie rola w filmie "Sex Appeal" da jej większą rozpoznawalność.

"Grana przeze mnie Danica to postać ekscytująca. Nosi wojskowe buty i słucha metalu. Taka sama byłam ja, gdy chodziłam do liceum. Uwielbiam ją za to, że nie ma żadnych skrupułów i nigdy się nie wstydzi. Jest też szanowana ze względu na swoją wiedzę" - opowiada artystka.

Paris Jackson zajmuje się nie tylko aktorstwem, ale też muzyką. "Eksperymentuję z różnymi dźwiękami. Mam dobre doświadczenia związane z muzyką folkową i folkiem alternatywnym, ale teraz uczę się tego, jak być głośniejsza i jak dodać do swojej muzyki więcej przesterowanej gitary elektrycznej" - wyjaśniła.

Zobacz również:

W latach 90. była wielką gwiazdą. Powróci na szczyt?

Jego nagie zdjęcia obiegły świat. Skandal ciągnął się latami!

Kto zagra nowego Bonda? Jest siedmiu kandydatów!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy