Reklama

Christopher Nolan uratował karierę Anne Hathaway! "Jego pomoc była kluczowa"

Po zdobyciu Oscara za rolę w filmie "Les Miserables: Nędznicy", Anne Hathaway stanęła w obliczu trudności związanych z negatywnym wizerunkiem w Internecie. W tym trudnym momencie na pomoc przyszedł jej Christopher Nolan ("Oppenheimer"), którego sama aktorka nazywa swoim aniołem stróżem. Dzięki jego wsparciu Hathaway otrzymała role, które pomogły jej kontynuować karierę mimo negatywnych opinii w sieci.

Anne Hathaway to amerykańska aktorka, która zdobyła światową sławę dzięki rolom w takich filmach jak "Diabeł ubiera się u Prady," "Les Misérables: Nędznicy," za którą otrzymała Oscara, oraz "Interstellar." Znana jest także z występów w "Mrocznym Rycerzu powstaje" i "Pamiętnikach księżniczki.".

Wsparcie Nolana kluczem do sukcesu Hathaway

Anne Hathaway, w rozmowie z magazynem "Vanity Fair", wspomina swoją drogę po zdobyciu Oscara za rolę w filmie "Les Miserables: Nędznicy" z 2012 roku. Aktorka opowiada, jak zmagała się z internetowym hejtem, który negatywnie wpływał na jej karierę. Po wpisaniu swojego nazwiska w Google, jednym z pierwszych wyników był artykuł zatytułowany "Dlaczego wszyscy nie cierpią Anne Hathaway?".

Reklama

"Wielu ludzi obawiało się współpracy ze mną z powodu toksycznego wizerunku w Internecie. Na szczęście miałam wsparcie Christophera Nolana, który nie przejmował się tym wszystkim i obsadził mnie w jednej z najpiękniejszych ról w filmie 'Interstellar' z 2014 roku" - wspomina Hathaway. Aktorka wcześniej wystąpiła u Nolana w filmie "Mroczny Rycerz powstaje".

"Nie wiem, czy w tamtym czasie zdawał sobie sprawę, jak bardzo mnie wspierał, ale jego pomoc była kluczowa. Dzięki niemu moja kariera nie straciła tempa, które mogłoby zostać przerwane" - kontynuuje Hathaway.

Aktorka podkreśla, że upokorzenie jest trudnym doświadczeniem. "Kluczowe jest, aby nie dać się złamać. Musisz być odważna, nawet jeśli oznacza to wyjście ze strefy komfortu. Jeśli chcesz być aktorką, musisz być nieustraszona i prosić ludzi o inwestycję ich czasu, pieniędzy i uwagi. Musisz im zaoferować coś wartościowego, a to często wymaga poświęceń" - kończy filozoficznie Hathaway.

"Miłość bez ostrzeżenia": nowy film z Anne Hathaway i Joanną Kulig

W marcu w kinach pojawił się nowy film z Anne Hathaway w jednej z głównych ról. W produkcji "Miłość bez ostrzeżenia" zobaczymy również Joannę Kulig. Film opowiada pełną humoru historię o tym, że w wielkim mieście wszystko jest możliwe, a mieszkańców łączy wspólna nadzieja na znalezienie prawdziwej miłości.

Główny bohater, kompozytor zmagający się z kryzysem twórczym, musi stworzyć operę, która zachwyci Nowy Jork. Jego żona, prowadząca popularną klinikę terapeutyczną i zmagająca się z nerwicą natręctw, sugeruje mu poszukanie inspiracji w najmniej oczekiwanym miejscu. Muza kompozytora okazuje się być kapitanem statku rybackiego, który dryfuje wokół Manhattanu. Film ukazuje, jak nietypowe miejsca i osoby mogą stać się źródłem natchnienia i odmienić życie.

Zobacz też:

Ten film powala efektami specjalnymi! Zobacz, gdzie obejrzeć "Interstellar"

AI wykorzystała twarz hollywoodzkiej gwiazdy w reklamie. Zgody aktorki nie było!

Renée Zellweger o nowej twarzy: "To efekt szczęśliwego życia" – wierzycie?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Christopher Nolan | Anne Hathaway | Les Miserables: Nędznicy
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama