Reklama

Reklama

Channing Tatum i Tom Hardy w filmie o ewakuacji z Afganistanu

Studio Universal rozpoczęło prace nad filmem zainspirowanym niedawnymi wydarzeniami, do których doszło po tym, jak władzę w Afganistanie przejęli Talibowie. Główne role zagrają hollywoodzcy gwiazdorzy - Channing Tatum i Tom Hardy.

Channing Tatum to jeden z najprzystojniejszych hollywoodzkich aktorów

Twórcą scenariusza tego projektu jest George Nolfi ("Ultimatum Bourne'a", "Bankier"). W rolach głównych wystąpią w nim Channing Tatum ("Foxcatcher", "Magic Mike XXL") oraz Tom Hardy ("Incepcja", "Venom").

Reklama

Amerykańscy żołnierze ratują Afgańczyków

Jak informuje portal "Deadline", bohaterami filmu Nolfiego będzie trzech amerykańskich żołnierzy oddziałów specjalnych, którzy wraz ze swoimi afgańskimi odpowiednikami poświęcą się ratowaniu rodzin Afgańczyków współpracujących z armią Stanów Zjednoczonych. Ludzie ci znaleźli się w niebezpieczeństwie po tym, jak władzę w Afganistanie przejęli Talibowie. Chaos ten spowodowało nagłe wycofanie wojsk amerykańskich z Afganistanu, do którego doszło w sierpniu tego roku.

Tatum i Hardy zagrają nie tylko główne role, ale będą też producentami tego filmu. Razem z nimi wyprodukują go Jules Daly ("Przetrwanie", "Wojna o jutro"), Reid Carolin ("Magic Mike", "Świat w płomieniach") i Peter Kiernan ("Ojcostwo").

Toma Hardy'ego można obecnie oglądać w polskich kinach w filmie "Venom 2: Carnage". Aktor zakończył niedawno zdjęcia do filmu Garetha Evansa zatytułowanego "Havoc". Opowie on historię doświadczonego przez życie policjanta, który musi stawić czoła kryminalnemu półświatkowi, by ochronić życie syna polityka. W dalszych planach Hardy’ego jest m.in. udział w opowiadającym o wojnie w Wietnamie filmie "The Things They Carried".

Jeśli zaś chodzi o z Channinga Tatuma, to 18 lutego przyszłego roku do kin trafi najnowszy film z nim w roli głównej. "Dog", bo taki tytuł nosi ta produkcja, będzie jednocześnie debiutem reżyserskim aktora. Miesiąc później w kinach pojawi się inny film z jego udziałem, przygodowy "The Lost City", w którym zagrał u boku Sandry Bullock. Aktor ma także wystąpić w debiucie reżyserskim Zoe Kravitz zatytułowanym "Pussy Island".

Czytaj również:

Pogrzeb legendy polskiego kina. Kto przyszedł go pożegnać?

Kurdej-Szatan wyrzucona z TVP i "M jak miłość". Jest oświadczenie aktorki!

Ale pomyłka! To on jest najseksowniejszym mężczyzną świata

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP
Dowiedz się więcej na temat: Tom Hardy | Channing Tatum

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje