Reklama

Reklama

Cezary Pazura nagrodził najlepszego trenera

"Trenerzy byli moimi idolami" - mówił Cezary Pazura na wtorkowej Gali Ekstraklasy! Filmowy selekcjoner reprezentacji Polski z "Drugiej połowy" wręczył tam nagrodę w kategorii "najlepszy trener".

"Trenerzy byli moimi idolami" - mówił Cezary Pazura na wtorkowej Gali Ekstraklasy! Filmowy selekcjoner reprezentacji Polski z "Drugiej połowy" wręczył tam nagrodę w kategorii "najlepszy trener".
Cezary Pazura wręczył nagrodę Markowi Papszunowi na Gali Ekstraklasy /Piotr Kucza /materiały prasowe

Dzień po niedzielnej, ostatniej kolejce PKO BP Ekstraklasy nadszedł czas na uroczyste podsumowanie najważniejszych rozgrywek klubowych w Polsce. W poniedziałek, 17 maja, podczas Gali Ekstraklasy, poznaliśmy laureatów nagród dla najlepszych piłkarzy na poszczególnych pozycjach oraz najlepszego trenera sezonu 2020/2021.

Nagrodę w tej kategorii zdobył Marek Papszun z Rakowa Częstochowa. Nagrodę na gali wręczył trenerowi wicemistrzów Polski Cezary Pazura, który w filmie "Druga połowa" wcielił się w rolę bezkompromisowego selekcjonera reprezentacji Polski. Dla aktora było to niezwykłe wyróżnienie, bowiem sam od lat jest zagorzałym kibicem piłki nożnej i regularnie śledzi futbolowy świat.

Reklama

Pazura nie ukrywa, że przygotowując się do roli, konsultował ją poprzednimi selekcjonerami: "Spotkałem kilku trenerów, którzy byli moimi idolami i autorytetami. Zaczerpnąłem nieco od każdego z nich, przy czym okazało się, że mają oni wiele cech wspólnych. Na sercu leży im dobro reprezentacji, zawodników i sportu. Spoczywa na nich ogromna odpowiedzialność. Tworzą wielką rodzinę - różnią się od siebie sposobem pracy i wizją piłki, ale wszystkie drogi prowadzą do tego, aby Polska zwyciężyła" - tłumaczy aktor, który w filmie stanął przed nie lada zadaniem: awansem na mistrzostwa.

Jak poradził sobie w roli selekcjonera? Przekonamy się 28 maja, kiedy na ekrany kin wejdzie komedia romantyczna "Druga połowa"!

Młoda lekarka Magda spotyka przypadkiem tajemniczego i przystojnego dziennikarza Mateusza. Zauroczona nowopoznanym mężczyzną nie wie, że nad rodzącym się uczuciem od początku wisi złe fatum. Sprawy komplikują się bardzo szybko - kiedy wychodzi na jaw, że Magda jest córką trenera reprezentacji Polski, z którym Mateusz od dawna jest w ostrym konflikcie.

Sytuacji dodatkowo nie ułatwia fakt, że dziewczyna jest także obiektem westchnień gwiazdy futbolu - Jarosława Kota - który nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce wybranki. Idąc za radą jej przyjaciółki, piłkarz wdraża w życie spektakularny plan "3 x Z" - i chcąc "Zaskoczyć, Zaimponować i Zauroczyć" Magdzie, wykorzystuje przy tym nieograniczone środki finansowe i ułańską fantazję. Mateusz również będzie chciał przypodobać się dziewczynie, ale w kompletnie odmiennym stylu. Czy ma jakiekolwiek szanse w miłosnej grze, w której jeden niespodziewany ruch może postawić go na spalonej pozycji?

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Cezary Pazura | Druga połowa (2021)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL