Reklama

Reklama

Bruce Willis: Sylvester Stallone skomentował stan zdrowia przyjaciela

Sylvester Stallone i Bruce Willis przyjaźnią się. Ostatnio gwiazdor serii "Rocky" zapytany o to, czy utrzymuje kontakt z aktorem znanym m.in. z głównej roli w "Szklanej pułapce", wypowiedział się na temat jego stanu zdrowia. "To takie smutne"- stwierdził Sylvester Stallone.

Przypomnijmy, że pod koniec marca Bruce Willis podjął decyzję o zakończeniu kariery aktorskiej. Gwiazdor cierpi na afazję i ta wiadomość była szokiem dla całego filmowego świata. 

Sylvester Stallone komentuje stan Bruce'a Willisa

Sylvester Stallone odniósł się ostatnio do kwestii stanu zdrowia swojego przyjaciela po fachu. "Bruce przeżywa naprawdę trudne chwile. Był więc jakby w odosobnieniu. To mnie zabija. To takie smutne" - wyznał w rozmowie z "The Hollywood Reporter". 

Reklama

Bruce Willis cierpi na afazję

W marcu tego roku rodzina hollywoodzkiego gwiazdora ujawniła, że Bruce Willis cierpi na afazję i w związku z tym musi zakończyć karierę.

"Jako rodzina chcieliśmy się podzielić informacją, że nasz ukochany Bruce ma problemy ze zdrowiem i niedawno zdiagnozowano u niego afazję, która wpływa na jego zdolności poznawcze" - członkowie rodziny Willisa napisali specjalnym oświadczeniu, opublikowanym w mediach społecznościowych.

W związku z ciężkim stanem zdrowia Willis podjął decyzję o zakończeniu kariery aktorskiej - dodano w komunikacie podpisanym przez byłą żonę gwiazdora Demi Moore, a także obecną małżonkę Willisa Emmę Heming - i pięć jego córek.

Afazja to utrata zdolności do komunikacji. Chory nie jest w stanie mówić lub nie rozumie wypowiadanych do niego słów, ma również problemy z pamięcią. Główną przyczyną afazji są uszkodzenia struktury mózgu. Najczęściej wynikają one z powodu ostrego udaru mózgu.

Zobacz również: 

Bruce Willis: Jak czuje się hollywoodzki gwiazdor? Jest nagranie! 

"Paradise City". Ekranowe starcie Bruce'a Willisa i Johna Travolty [zwiastun]                       

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sylvester Stallone | Bruce Willis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy