Reklama

Reklama

Bruce Willis przez chorobę wycofał się z aktorstwa. Co dziś robi?

Wieść o tym, że z powodu afazji, Bruce Willis rezygnuje z aktorstwa była przytłaczająca dla środowiska aktorskiego i fanów jego talentu. Obecnie lubiany aktor spędza czas w gronie rodziny oraz przyjaciół. Nie może narzekać przy tym na nudę. Na emeryturze znalazł sobie nowe hobby.

Bruce Willis kończy karierę

Po tym, jak Bruce Willis zakończył karierę aktorską na skutek afazji - schorzenia, które może objawiać się m.in. problemami z mówieniem, rozumieniem innych, czytaniem oraz pisaniem, znalazł sobie nowe zajęcia. A jest nim... granie na harmonijce. Radzi sobie z tym z instrumentem całkiem nieźle, co pokazuje filmik, jaki jego żona zamieściła na swoim Instagramie.

Pod koniec marca media poinformowały, że gwiazdor takich kultowych produkcji, jak "Pulp Fiction", "Szklana pułapka" czy "Szósty zmysł", cierpi na afazję. W związku z tą diagnozą aktor postanowił zakończyć karierę aktorską. Decyzję tę przekazały odbiorcom bliskie Willisowi kobiety - jego córki, żona oraz eksmałżonka, Demi Moore.

Reklama

Zobacz również: 

Bruce Willis na nowych zdjęciach. W jakiej kondycji jest aktor?

Bruce Willis jest chory i kończy karierę. Diagnoza aktora była szokiem dla jego żony

Bruce Willis: Pracujący z nim reżyserzy wiedzieli, że dzieje się coś niedobrego

"Ich talent mówi sam za siebie"

Wgląd w to, jak życie wiedzie teraz Bruce, dają posty, które w swoich mediach społecznościowych publikuje jego żona, Emma. Ostatnio uwieczniła ona swojego męża, jak gra spontanicznie na harmonijce, przy akompaniamencie gitarzysty, Dereka Richarda Thomasa. "Ich talent mówi sam za siebie" - podsumowała domowe jam session.

Niektórym z komentujących ten post przypomniał stworzone przez HBO widowisko "The Return of Bruno" z 1987 r. - film komediowy udający dokument, w którym Willis wcielił się w fikcyjną gwiazdę bluesa, piosenkarza Bruna Randoliniego. Ścieżka dźwiękowa z tej produkcji ukazała się jako album, który był jednocześnie debiutanckim krążkiem Willisa. Kolejne albumy miały premiery w 1989 i 2001 r.

Miesiąc wcześniej Emma Willis opublikowała inny post, który przykuł uwagę fanów jej męża. Nagrała Bruce'a na dachu wieżowca Fox Plaza w Los Angeles - budynku znanego z filmu "Szklana pułapka" jako Nakatomi Plaza. Wideo ukazało się na jej profilu w 34. rocznicę premiery kultowego dzieła.

PAP life
Dowiedz się więcej na temat: Bruce Willis

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL