Reklama

Reklama

Bogusław Linda gotuje na Zanzibarze

Bogusław Linda przebywa od kilku tygodni na Zanzibarze, gdzie oddaje się urokom plażowania oraz... gotowania. Aktor bierze udział w akcji charytatywnej.

Bogusław Linda na premierze filmu "Psy 3. W imię zasad"

Bogusław Linda nie jest zbyt aktywny w mediach społecznościowych, nieczęsto bywa na czerwonych dywanach, nie pokazuje, co je na śniadanie, ani jak spędza czas wolny z rodziną. Odkąd jednak wyjechał na Zanzibar, relacjonuje pobyt na swym profilu na Faceboooku.

Bogusław Linda na Zanzibarze

Bogusław Linda nie tylko oddaje się urokom plażowania. Aktor bierze udział w akcji charytatywnej. Został m.in. gwiazdą cyklu spotkań "Kina pod chmurką", spotkał się z gośćmi jednego z hoteli, prowadzonych przez Polaków oraz wystąpił w roli szefa kuchni, przygotowując charytatywną kolację, bazującą na lokalnych produktach.

Reklama

"Podaliśmy seviche z barakudy z tequilą, stirfry z polędwicy wołowej z czosnkiem, czerwoną cebulą i warzywami, małe kurczaki faszerowane masłem, cytrusami na grillu drzewnym, a na deser seviche" - czytamy na Facebooku aktora.

W chwilach wolnych od obowiązków Bogusław Linda korzysta w pełni z rajskich plaż i turkusowej wody.

Zobacz również: 

Co obejrzeć w weekend? Nicolas Cage i oscarowe kino [Netflix,Canal+,HBO, Amazon, Polsat Box Go]

"Ciemne strony rybołówstwa": Ta ryba ością w gardle ci stanie

"Wiedźmin": Niespodzianka dla fanów w oczekiwaniu na premierę

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

AKPA/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bogusław Linda

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama