Reklama

"Bilet do raju": Julia Roberts i George Clooney lecą na Bali [zwiastun]

Dwie wielkie hollywoodzkie gwiazdy - Julia Roberts i George Clooney znów wystąpili razem na ekranie w filmie "Bilet do raju". Obraz trafi na ekrany kin 30 września.

Dwie wielkie hollywoodzkie gwiazdy - Julia Roberts i George Clooney znów wystąpili razem na ekranie w filmie "Bilet do raju". Obraz trafi na ekrany kin 30 września.
George Clooney i Julia Roberts w filmie "Bilet do raju" /UIP /YouTube

Reżyserem filmu jest Brytyjczyk Ol Parker, który wcześniej zrobił m.in drugą część hitu "Mamma Mia!", czyli "Mamma Mia! Here We Go Again" - z piosenkami Abby i Meryl Streep oraz Pierce'em Brosnanem w obsadzie.

Julia Roberts i George Clooney grają w "Bilecie do raju" rozwiedzioną parę - rodziców młodej dziewczyny (w tej roli Kaitlyn Dever). Ich córka zakochała się, wyjechała na Bali i tam zamierza wyjść na mąż. Teraz oni jadą śladem córki i będę chcieli powstrzymać ją przed błędem, który (tak im się przynajmniej wydaje) sami popełnili ćwierć wieku wcześniej.

Reklama

Na zaprezentowanym właśnie zwiastunie można zobaczyć m.in. zabawną kłótnię, bohaterów granych przez Roberts i Clooneya. Pomiędzy byłymi małżonkami dojdzie do ostrej wymiany zdań, zanim połączą siły, aby opracować plan powstrzymania zaślubin córki.

Julia Roberts i George Clooney o filmie "Bilet do raju"

Hollywoodzcy gwiazdorzy, którzy grali razem w takich filmach, jak m.in. "Ocean’s Eleven: Ryzykowna gra""Ocean's Twelve: Dogrywka" "Zakładnik z Wall Street", w wywiadzie dla "Deadline" pochwalili scenariusz Ola Parkera i wyznali, że chcieli ponownie spotkać się na planie.

"Nie grałem w komedii romantycznej od czasu filmu 'Szczęśliwy dzień' [1996 - red.]. Julia jest fantastyczna. W filmie Ola Parkera jesteśmy dla siebie złośliwi w niezwykle zabawny sposób. To była wspaniałe" - wyznał Clooney.

Julia Roberts również przez wiele lat nie pojawiła się w żadnej komedii romantycznej. Z jego powodu zmieniła zdanie? Nie bez znaczenia pozostaje fakt, że Roberts i Clooney prywatnie się przyjaźnią.

"Po prostu od lat nie czytałam lepszego scenariusza. Poza tym, jakimś cudem, nasze terminy się zgrały i oboje mogliśmy razem wystąpić" - wyznała aktorka.

Czytaj więcej:

Rozmowa skandalistów na Instagramie. Ujawnią nieznane fakty?

Dziecięca pornografia? Najbardziej kontrowersyjne filmy Netfliksa!

Johnny Depp może zarobić... 300 milionów dolarów! Niespodziewana oferta!

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film



 

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Bilet do raju | George Clooney | Julia Roberts
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy