Reklama

"Biała odwaga" trafiła na platformę streamingową, ale w formie... serialu!

Głośny film sprzed kilku tygodni właśnie trafił na platformę streamingową, lecz w nieco innej wersji. Na Prime Video zadebiutowała "Biała odwaga" Marcina Koszałki w formie 3-odcinkowego miniserialu. Zawiera sceny, których widzowie nie mieli okazji zobaczyć w kinie.

"Biała odwaga": Fabuła

Bracia Andrzej i Maciej Zawratowie wywodzą się z jednej z najbardziej wpływowych rodzin na Podhalu. Różni ich temperament, styl bycia, poglądy. Łączy jedno – miłość do pięknej Bronki. Wola ojców, a potem wichry historii stawiają ich po przeciwnych stronach barykady. Podejmowane w ekstremalnych warunkach wybory braci zdecydują nie tylko o ich osobistych losach, ale i o przyszłości całego regionu - czytamy w opisie Prime Video.

W filmie Marcina Koszałki w rolach głównych wystąpili: Filip Pławiak, Sandra Drzymalska, Julian Świeżewski, Jakub Gierszał. "Biała odwaga" trafiła na ekrany polskich kin w marcu tego roku. Teraz widzowie mają okazję obejrzeć produkcję Koszałki na platformie streamingowej, lecz w nieco innej formie.

Reklama

"Biała odwaga": Gdzie oglądać?

"Biała odwaga" trafiła na platformę streamingową Prime Video. Tytuł w reżyserii Marcina Koszałki można oglądać w formie 3-odcinkowego miniserialu - każdy z nich trwa niecałe 50 minut i został wzbogacony o dodatkowe sceny, których widzowie nie mieli okazji zobaczyć na dużym ekranie.

Czytaj więcej: Najgłośniejszy polski film roku? "Ta historia została bardzo uczciwie opowiedziana"

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Biała odwaga
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy