Reklama

Reklama

Benedict Cumberbatch w żałobie. Nie żyje jego siostra

Benedict Cumberbatch podzielił się z fanami smutną wiadomością. Przyrodnia siostra aktora, Tracy Peacock, zmarła w wyniku choroby nowotworowej, z którą zmagała się od siedmiu lat.

Benedict Cumberbatch

Benedict Cumberbatch należy do grona gwiazd pilnie strzegących swojej prywatności. Nie dziwi zatem, że fani aktora nie wiedzieli, że jego jedyna siostra, Tracy Peacock, od lat zmaga się z chorobą nowotworową. Dowiedzieli się o tym teraz, gdy aktor poinformował o tragedii, jaka spotkała jego rodzinę. "Zmarła niedawno na raka. Walczyła z nim przez siedem lat. Jak powiedział kiedyś niesławny Donald Rumsfeld: 'Takie rzeczy po prostu się zdarzają'. To straszna chwila dla nas wszystkich" - wyznał cytowany przez "Daily Mail" gwiazdor.

Reklama

Benedict Cumberbatch stracił siostrę

Peacock była córką matki aktora, Wandy Ventham, z jej pierwszego małżeństwa. Gdy Ventham poślubiła ojca Cumberbatcha, Timothy'ego Carltona, nastoletnia Tracy zamieszkała z matką i jej nowym partnerem w Londynie. Jak ujawnił aktor, siostra często zajmowała się nim, gdy był mały.

"Opiekowała się mną, gdy byliśmy dziećmi. Pamiętam, jak pewnego zimowego dnia poszliśmy na dach, a ona zapomniała po mnie wrócić. Z perspektywy czasu wydaje się to całkiem zabawne - siedziała spokojnie w kuchni z przyjaciółmi i nagle zauważyła, że przez okno wpada śnieg" - wspominał.

Opisując swoją przyrodnią siostrę, Cumberbatch nie szczędził ciepłych słów pod jej adresem. Jak podkreślił, była wyjątkową i bardzo utalentowaną osobą. Zawodowo zajmowała się renowacją i konserwacją dzieł sztuki. "To potworne, że odeszła. Miała niezwykłe zdolności plastyczne, lecz ostatecznie zajęła się wykonywaniem prac renowacyjnych. Była genialną artystką, która nie miała nic wspólnego z otaczającym ją światem. Była indywidualistką, osobą inną niż wszyscy" - wyznał.

Tracy Peacock zmarła w wieku 62 lat, pozostawiając w żałobie męża i 34-letnią córkę Emily. Szczegóły na temat jej choroby i pogrzebu nie zostały ujawnione.

Zobacz również:

Najważniejszy film roku wchodzi do kin!

Odkryta przez Polaka! To jemu zawdzięcza wielką karierę

Gwiazda złożyła nietypową obietnicę. Po latach żałuje?

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

PAP/INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Benedict Cumberbatch

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama