Reklama

"Avatar: Istota wody": Sam Worthington powrócił do roli! Co sądzi o kontynuacji?

Sam Worthington, który powrócił do swojej roli w filmie "Avatar: Istota wody", podkreśla, że kontynuacja nie jest kopią pierwszego filmu, a raczej stanowi jego rozszerzenie.

Sam Worthington po raz kolejny nawiązał współpracę z reżyserem Jamesem Cameronem, aby ponownie wcielić się w rolę byłego Jake'a Sully'ego w epickiej serii science-fiction "Avatar". Sam opisał kontynuację pt. "Avatar: Istota wody" jako "rozszerzenie" pierwszej produkcji.

"Cóż, to rozszerzenie pierwszego filmu. Myślę, że to właśnie obiecał nam Jim, kiedy po raz pierwszy rozmawiał z nami o tym w 2015 roku, gdy po raz pierwszy otrzymałem telefon. I powiedział: 'Mogę rozszerzyć świat i nie robić z tego kopii pierwsze części. Mogę rozszerzyć tę rodzinę i myślę, że robiąc to, mogę podnieść stawkę wszystkiego'" - wspominał aktor w rozmowie z Collider. 

Reklama

"I myślę, że właśnie to zrobił. Myślę, że znalazł emocjonalną linię, którą zaraz zobaczysz - naprawdę przyspiesza wszystko. Myślę, że Jim jest w tym bardzo dobry w sequelach, to się broni. Jego sequele są zawsze znajome, ale potem przenosi je na nowy poziom. Wkrótce zobaczymy, jak wszyscy to przyjmą'" - dodał. 

"Avatar: Istota wody": O czym opowiada film?

Akcja kontynuacji "Avatara" rozgrywa się ponad dziesięć lat po wydarzeniach z pierwszej części. To opowieść o rodzinie Jake'a i Neytiri oraz ich staraniach, by zapewnić bezpieczeństwo sobie i swoim dzieciom, mimo tragedii, których wspólnie doświadczają i bitew, które muszą stoczyć, aby przeżyć.

W filmie wyprodukowanym przez Camerona i Jona Landau występują: Sam Worthington, Zoe Saldaña, Sigourney Weaver, Stephen Lang i Kate Winslet. Scenariusz napisali: James Cameron, Rick Jaffa i Amanda Silver na podstawie historii autorstwa Jamesa Camerona, Ricka Jaffy, Amandy Silver oraz Josha Friedmana i Shane'a Salerno. 

Zobacz również: 

"Avatar: Istota wody": Ile zarobił w pierwszy weekend? Kwota zwala z nóg

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Sam Worthington | Avatar 2
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy