Reklama

Reklama

Arnold Schwarzenegger jako Zeus! Tajemniczy projekt gwiazdora

Gwiazdor hollywoodzkiego Olimpu umieścił w mediach społecznościowych plakat swojego nowego tajnego projektu, który ujrzy światło dzienne w lutym. Widzimy go w przebraniu greckiego boga Zeusa, co uruchomiło falę spekulacji. Fani przypuszczają, że prawdopodobnie chodzi o reklamę, która ukaże się podczas Super Bowl.

Arnold Schwarzenegger

Najnowszy post zamieszczony przez aktora w sieci jest dosyć skąpy, ale intrygujący. Poza plakatem, który przedstawia Schwarzeneggera jako greckiego boga - z długimi siwymi włosami i brodą oraz zbroją, poza podpisem "Zeus", widzimy tylko informację o dacie premiery - luty 2022.

Do tej pory żadne studio filmowe ani platforma streamingowa, nie pochwaliły się współpracą ze Schwarzeneggerem w kontekście tej roli. Jednak data premiery nasuwa przypuszczenie, że może być to zapowiedź reklamy, która zostanie wyświetlona podczas 56. edycji Super Bowl. Tak przewiduje wielu internautów. Finałowy mecz o mistrzostwo w futbolu amerykańskim ligi NFL, to największe wydarzenie w amerykańskiej telewizji. W tym roku odbędzie się 13 lutego na SoFi Stadium w Inglewood w Kalifornii.

Reklama

Arnold Scharzenegger zagra prezydenta USA

Arnold Schwarzenegger ma już na swoim koncie rolę syna Zeusa - Herkulesa w komedii przygodowej "Herkules w Nowym Jorku" z 1970 roku. Był to debiut filmowy ówczesnego mistrza kulturystyki.

Aktualnie aktor pracuje przy kontynuacji "Bliźniaków". W filmie "Triplets" ("Trojaczki") bliźniacy dowiedzą się, że mają jeszcze trzeciego brata. Schwarzenegger wystąpi też w komedii o sztukach walki "Kung Fury 2", gdzie zagra prezydenta USA.

Zobacz również:

Polska aktorka w młodości nie unikała rozbieranych scen

Piękna Polka nie stroni od nagości. "Jestem seksowna"

Nauczyła seksu milionów Polaków, a sama ponosiła same porażki

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Arnold Schwarzenegger

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy