Reklama

Annie Wersching nie żyje. Aktorka znana z "24 godzin" i "The last of us" pracowała mimo choroby

Annie Wersching, najbardziej znana z ról w takich produkcjach jak "Bruce Wszechmogący", "24 godziny" czy "Pamiętniki wampirów" zmarła w niedzielę - podaje "Deadline". Aktorka chorowała na raka i odeszła w wieku 45 lat.

Annie Wersching, najbardziej znana z ról w takich produkcjach jak "Bruce Wszechmogący", "24 godziny" czy "Pamiętniki wampirów" zmarła w niedzielę - podaje "Deadline". Aktorka chorowała na raka i odeszła w wieku 45 lat.
Annie Wersching /RICH POLK / GETTY IMAGES NORTH AMERICA /AFP

Jak podaje "Deadline", Annie Wershing zmarła w wieku 45 lat na raka. Została zdiagnozowana w 2020 roku, ale mimo choroby, kontynuowała karierę aktorską. Była na planie takich produkcji jak "Star Trek: Picard", "Bosch", a nawet użyczyła także głosu Tess w popularnej grze "The Last Of Us".

Mąż Wersching, aktor Stephen Full, wydał następujące oświadczenie: 

"W duszy naszej rodziny jest dziś przepastna dziura. Ale zostawiła nam swego rodzaju narzędzia, by tę duszę wypełnić. Znajdowała cudy w najprostszych chwilach. Nie potrzebowała muzyki do tańca. Nauczyła nas nie czekać, aż przygoda nas znajdzie. 'Idźcie ją znaleźć. Jest wszędzie'. I znajdziemy ją. Kiedy odwoziłem naszych synów, prawdziwe miłości jej życia, krzyczała na pożegnanie, dopóki nie znaleźliśmy się poza zasięgiem słuchu. Wciąż słyszę, jak dzwoni. Żegnaj".

Reklama

Jon Cassar, reżyser i producent wykonawczy serialu "24 godziny", również złożył hołd.

"Moje serce jest złamane na więcej kawałków, niż mogę zliczyć. Annie przyszła do mojego świata z otwartym sercem i zaraźliwym uśmiechem. Wymachując takim talentem, zaparła mi dech w piersiach. Annie stała się kimś więcej niż koleżanką z pracy, stała się prawdziwą przyjaciółką mnie, mojej rodziny i każdego członka obsady i ekipy, który z nią pracował. Będzie jej naprawdę brakowało im i fanom, z którymi zawsze znajdowała czas na interakcje. Annie, będziemy za tobą tęsknić, zostawiłaś swój ślad i tym lepiej dla nas".

Annie Wersching: Kariera

Annie Wersching urodziła się 28 marca 1977 roku w St. Louis, Missouri. Rozpoczęła swoją karierę aktorską od gościnnego występu w serialu "Star Trek: Enterprise", a następnie występowała gościnnie w takich serialach jak "Charmed", "Instynkt mordercy" i "Nie z tego świata".

Wersching wcielała się w postać agentki FBI, Renee Walker w siódmym i ósmym sezonie serialu "24 godziny". W 2003 roku wystąpiła u boku Jima Carreya w filmie "Bruce Wszechmogący". 

Na obszernej liście produkcji, w których zagrała znajdują się także takie seriale jak "Pamiętniki wampirów" i "Poza czasem".

Annie Wersching poślubiła aktora i komika Stephena Fulla we wrześniu 2009 roku. Mieli razem trzech synów.

Czytaj więcej: Eddie Murphy: Kontuzje na planie nowej części "Gliniarza z Beverly Hills"

INTERIA.PL

Reklama

Reklama

Reklama