Reklama

Reklama

Anne Hathaway była żoną... Szekspira

Internauci nie przestają zaskakiwać, a kolejne ciekawostki wyciągane na światło dzienne mogą zadziwić. Podobnie jest z historią Anne Hathaway i Williama Szekspira. Czy coś ich łączy? Zdecydowanie tak!

Anne Hathaway z mężem Adamem Shulmanem

Czy wierzycie w przypadki? Część internautów, którzy zajęli się sprawą Anne Hathaway wprowadziła niemałe poruszenie w sieci. Już jakiś czas temu na Twitterze pojawiła się teoria na temat przeplatającej się historii popularnej amerykańskiej aktorki i wybitnego poety. Współczesna Anne Hathaway jest żoną Adama Shulmana. Fani zauważyli ogromne podobieństwo jej ukochanego do Williama Szekspira.

Drugą sprawą, która łączy te dwie pary jest fakt, że William Szekspir był mężem od 1582 do 1616 kobiety nazywającej się... Anne Hathaway!

Czy aktorka jest współczesną reinkarnacją damy Szekspira sprzed lat? Czy to zwyczajny zbieg okoliczności? Zdania są podzielone. Trzeba jednak przyznać, że to niezwykle interesująca ciekawostka łącząca dzieje literatury z show-biznesem.

Reklama

Anne Hathaway i Adam Shulman pobrali się w 2012 roku. Są szczęśliwym małżeństwem od 7 lat, a 24 marca 2016 roku w Los Angeles na świecie pojawił się ich syn, Jonathana Rosebanks Shulman. W lipcu 2019 roku para ogłosiła, że spodziewa się kolejnego dziecka.

Anne Hathaway i William Szekspir pobrali się w 1582 roku. Kobieta była wówczas starsza od 18-letniego poety 8 lat. W związku z tym, że Anne była w ciąży podejrzewano, że ślub był zawarty z konieczności. Para doczekała się trójki dzieci: Susanne (ur. w 1583) i o dwa lata młodszych bliźniąt - Hamnet i Judith.

Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anne Hathaway

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy