Reklama

Reklama

Anna Przybylska: Ostatnie nagranie! Aktorka już źle się czuła, była bardzo słaba. Wzruszające słowa

Anna Przybylska w 2014 roku otrzymała nagrodę "Najpiękniejszej Polki 2013" w plebiscycie "Viva! Najpiękniejsi". Aktorka była już wtedy bardzo chora, nie mogła osobiście odebrać wyróżnienia i do widzów przemówiła z ekranu. Menadżerka gwiazdy zdradziła szczegóły nagrania.

Anna Przybylska w 2014 roku otrzymała nagrodę "Najpiękniejszej Polki 2013" w plebiscycie "Viva! Najpiękniejsi". Aktorka była już wtedy bardzo chora, nie mogła osobiście odebrać wyróżnienia i do widzów przemówiła z ekranu. Menadżerka gwiazdy zdradziła szczegóły nagrania.
Anna Przybylska dziękuje za nagrodę (screen z Youtube'a) /materiały prasowe

Anna Przybylska na ostatnim nagraniu

Na ostatnim nagraniu, na którym fani mogli zobaczyć Annę Przybylska, gwiazda we wzruszający sposób dziękowała za tytuł "Najpiękniejszej Polki 2013". Aktorka była już wtedy bardzo chora. Zmarła kilka miesięcy później, 5 października 2014 roku.

"Za ogromny szacunek i sympatię bardzo gorąco dziękuję! Jest mi trochę przykro i smutno, że nie mogę być z państwem, że nie mogę podziękować tak personalnie, ale czynię to mentalnie i na odległość. Proszę mi w to wierzyć" - mówiła z ekranu.

Reklama

Przy okazji premiery filmu "Ania", która odbyła się 5 października w Warszawie, Małgorzata Rudowska - menadżerka i przyjaciółka Anny Przybylskiej - opowiedziała, jak wyglądało przygotowanie tego wystąpienia.

"Czuła się już źle i brałą silne leki"

Menadżerka gwiazdy zdradziła, że wówczas była ona już w bardzo złym stanie i z tego powodu nagranie trzeba było kilka razy powtarzać.

"Czuła się już źle i brała silne leki przeciwbólowe, ale wciąż wolała wyjść na zewnątrz, niż wpuścić ekipę do domu. Do końca broniła swojej oazy prywatności" - opowiadała w rozmowie z "Party" Rudowska.

Menadżerka wyznała, że po emisji nagrania jej telefon się rozdzwonił. Swoją pomoc chorej aktorce zaoferowali m.in. Jolanta Pieńkowska i Leszek Czarnecki. To właśnie im za pomoc finansową w czasie pogrzebu dziękowała Krystyna Przybylska, mama aktorki.

"Ania": Premiera filmu o Annie Przybylskiej

Dokument "Ania" trafi na ekrany polskich kin w najbliższy piątek, 7 października. Film zawiera niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz pełne emocji wspomnienia rodziny, przyjaciół i współpracowników aktorki.

W filmie usłyszymy zaraźliwy śmiech Anny Przybylskiej, sama opowie, czym był dla niej sukces, piękno i sens życia. Rodzina wspomni o tym, jaka była poza kamerami i jaką była mamą. Współpracownicy opowiedzą o jej pracy na planie i karierze zawodowej, przyjaciele natomiast o tym, jak ich zaskakiwała i z jakimi wspomnieniami ich zostawiła, gdy odeszła w 2014 roku.

Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą m.in. jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in.: Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz, Andrzeja Piasecznego.


INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Ania (film)

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy