Reklama

Reklama

Anna Przybylska na niepublikowanych wcześniej nagraniach i zdjęciach

Anna Przybylska była przed laty jedną z najbardziej lubianych polskich aktorek. Jej śmierć pogrążyła nie tylko rodzinę, ale również wielu fanów. Już wkrótce to kin trafi wyczekiwany film o Annie Przybylskiej. W klipie zapowiadającym produkcję można zobaczyć nigdzie niepublikowane dotąd zdjęcia.

Andrzej Piaseczny oddał hołd Annie Przybylskiej

Już wkrótce, niemal 8 lat po śmierci Anny Przybylskiej, do kin trafi film "Ania". Za reżyserię odpowiedzialni są Krystian Kuczkowski i Michał Bandurski. Będzie to bez wątpienia poruszającą historią o życiu cenionej aktorki, ukochanej matki, córki, partnerce, przyjaciółce. W produkcji wzięli udział nie tylko jej najbliżsi, ale również współpracownicy.

Film "Ania" zawierać będzie niepublikowane dotąd materiały filmowe oraz pełne emocji wspomnienia rodziny, przyjaciół i współpracowników aktorki. Wspólne chwile z Anną Przybylską wspominać będą m.in.: jej partner Jarosław Bieniuk, córka Oliwia, mama oraz siostra aktorki. Nie zabraknie opowieści związanych z jej życiem i karierą we wspomnieniach reżysera Radosława Piwowarskiego oraz wielu aktorów, m.in.: Cezarego Pazury, Michała Żebrowskiego, Jana Englerta, Pawła Małaszyńskiego, Pawła Wawrzeckiego, Szymona Bobrowskiego, Anny Dereszowskiej, Katarzyny Bujakiewicz.

Reklama

Wśród osób, które wystąpią w produkcji jest również Andrzej Piaseczny, który poznał Przybylską na planie serialu "Złotopolscy" i od razu połączyła ich przyjaźń. Specjalnie do filmu "Ania" napisał piosenkę pod takim samym tytułem.

"Ania": Michał Żebrowski poruszająco o Annie Przybylskiej

Premiera filmu o Annie Przybylskiej już 7 października

Anna Przybylska zmarła 5 października 2014 roku w wieku zaledwie 35 lat. Aktorka zmagała się z nowotworem trzustki. Jej przedwczesna śmierć była ogromnym ciosem dla wielbicieli i przede wszystkim rodziny. Partnera - Jarosława Bieniuka - i trójki dzieci: Oliwii, Szymona i Jana.

Aktorka wystąpiła w wielu serialowych i filmowych produkcjach, w tym m.in. w: "Daleko od noszy", "Karierze Nikosia Dyzmy", "Bilecie na Księżyc" i wielu innych. Rozpoznawalność przyniosła jej rola rezolutnej Marylki Baki - policjantki w serialu: "Złotopolscy". Upamiętniający ją film "Ania" trafi do kin w całej Polsce jesienią - 7 października.

"Ania": Film o Annie Przybylskiej w kinach już 7 października

Autor: Katarzyna Solecka

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Anna Przybylska | Andrzej Piaseczny

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL