Reklama

Reklama

"Ania": Michał Żebrowski poruszająco o Annie Przybylskiej

Michał Żebrowski to aktor mający na swoim koncie wiele serialowych, teatralnych i filmowych ról. W sieci pojawiło się nagranie, w którym gwiazdor wspomina zmarłą kilka lat temu Annę Przybylską. "Są takie osoby, które są nam bardzo bliskie nawet po śmierci" - rozpoczął...

Śmierć Anny Przybylskiej wstrząsnęła jej fanami: aktorka odeszła 5 października 2014 roku w wieku niespełna 36 lat.

Mimo upływu czasu pamięć o gwieździe jest wciąż żywa, a niebawem światło dzienne ujrzy film dokumentalny o jej życiu i twórczości. "Ania" trafi do kin 7 października, a w produkcji Przybylską wspominać będą najbliżsi: partner Jarosław Bieniuk, córka - Oliwia, a także mama i siostra aktorki.

Michał Żebrowski wspomina Annę Przybylską

Wśród osób zaproszonych do współtworzenia dzieła znaleźli się również ci, którzy spędzali z Anią Przybylską sporo czasu na planach filmowych lub serialowych. Swoim wspomnieniem podzielił się m.in. aktor Michał Żebrowski; para zagrała razem w filmie: "Sęp" w 2012 roku. Teraz w sieci pojawił się fragment filmu z wypowiedzią Żebrowskiego na temat przyjaźni z Przybylską:

Reklama


Następnie Michał Żebrowski wyznał, iż bardzo sobie cenił znajomość z Przybylską, a wspomnienie jej osoby jest głęboko zakorzenione w pamięci aktora:


Film o Annie Przybylskiej. Kiedy i gdzie oglądać?

Informacja o tym, że film zatytułowany: „Ania” będzie dostępny szerszej publiczności od 7 października, pojawiła się m.in. na instagramowych profilach partnera i córki Anny Przybylskiej.

Z kolei Telewizja Polska – mocno związana z produkcją – postanowiła „odświeżyć” serial, który przyniósł aktorce rozpoznawalność. Powtórkowe odcinki produkcji: „Złotopolscy” można oglądać od poniedziałku do piątku w TVP 2.

RMF
Dowiedz się więcej na temat: Michał Żebrowski | Anna Przybylska | Ania

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL