Reklama

Alicja Bachleda-Curuś pokazała syna

Alicja Bachleda-Curuś nie należy do grona osób, które często dzielą się swoją codziennością w sieci. Nic więc dziwnego w tym, że fani z niecierpliwością czekają na publikacje swojej ulubienicy. Ostatnio 38-letnia aktorka pokazała, jak spędza przedświąteczny czas z synem w Nowym Jorku.

Alicja Bachleda-Curuś nie należy do grona osób, które często dzielą się swoją codziennością w sieci. Nic więc dziwnego w tym, że fani z niecierpliwością czekają na publikacje swojej ulubienicy. Ostatnio 38-letnia aktorka pokazała, jak spędza przedświąteczny czas z synem w Nowym Jorku.
Alicja Bachleda-Curuś /Paul Archuleta/FilmMagic /Getty Images

Alicja Bachleda-Curuś zdecydowanie nie należy do grona gwiazd, które spędzają godziny przed ekranem telefonu. 38-latka niezwykle rzadko publikuje w sieci kadry związane z jej codziennością i od lat konsekwentnie oddziela życie prywatne od zawodowego. Być może dlatego stęsknieni fani z tak dużym entuzjazmem reagują na wszelkie publikacje związane ze swoją ulubienicą. Tak jest i tym razem.

Alicja Bachleda-Curuś po kilku miesiącach nieobecności na Instagramie, pokazała kilka ujęć z przedświątecznego Nowego Jorku. Na zdjęciach i krótkim nagraniu widać, że wybrała się tam razem z synem. Henry Tadeusz nie jest już małym chłopcem!

Reklama

(By zobaczyć wszystkie zdjęcia i nagranie, kliknij w strzałkę po prawej)

Alicja Bachleda-Curuś: Kariera i życie prywatne

Alicja Bachleda-Curuś, którą fani mogli oglądać w polskich i zagranicznych produkcjach, takich jak m.in.: "Syzyfowe prace""Pan Tadeusz", "Trade", "Ondine", "Frendship!", "Bitwa pod Wiedniem" czy "Pitbull. Niebezpieczne kobiety" - od dawna mieszka w Stanach Zjednoczonych. Aktorka pracuje w zagranicznych produkcjach i odnosi niemałe sukcesy - w 2019 roku Amerykański Instytut Kultury Polskiej przyznał jej specjalne wyróżnienie za propagowanie Kultury Polskiej za oceanem. 38-latka cały czas może też liczyć na solidne grono fanów, którzy z zainteresowaniem śledzą poczynania swojej ulubienicy. 

Na Instagramie obserwuje ją ponad 129 tysięcy internautów, którzy z niecierpliwością czekają na kolejne wieści od swojej ulubienicy.

Prywatnie aktorka jest szczęśliwą mamą. Alicja Bachleda-Curuś ma syna, który jest owocem jej związku z irlandzkim aktorem. Przypomnijmy, Colin Farrell i piękna Polka poznali się kilkanaście lat temu na planie produkcji "Ondine". Nie minęło zbyt wiele czasu od wspólnej pracy na planie, kiedy świat obiegły pierwsze plotki o tym, że łączą ich nie tylko relacje zawodowe, ale również romans. Para doczekała się syna - Henry'ego Tadeusza, który przyszedł na świat 7 października 2009 roku. Niestety już wkrótce związek Alicji Bachledy-Curuś i Colina Farrella przeszedł do historii – na początku 2011 roku aktorka poinformowała, że nie są już razem.

Zobacz również: 

Steven Spielberg: Przygoda kina

Emma Thompson: Jak wino  

"Spider-Man: Bez drogi do domu": Kontrolowany chaos

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

RMF/INTERIA
Dowiedz się więcej na temat: Alicja Bachleda-Curuś
Reklama
Reklama
Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy