Reklama

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka jest wegetarianką, ale... je mięso

Popularna aktorka kilka lat temu przeszła na dietę wegetariańską. Skłoniły ją do tego względy zdrowotne i świadomość tego, jak produkcja mięsa wpływa na zanieczyszczenie środowiska. Jednak są sytuacje, kiedy Anna Czartoryska-Niemczycka sięga po mięsne dania.

Popularna aktorka kilka lat temu przeszła na dietę wegetariańską. Skłoniły ją do tego względy zdrowotne i świadomość tego, jak produkcja mięsa wpływa na zanieczyszczenie środowiska. Jednak są sytuacje, kiedy Anna Czartoryska-Niemczycka sięga po mięsne dania.
Anna Czartoryska-Niemczycka /Jarosław Antoniak /MWMedia

Drugi trymestr czwartej ciąży służy Annie Czartoryskiej-Niemczyckiej. Aktorka w ostatnich tygodniach z chęcią pokazuje w social mediach swoje codzienne życie i relacjonuje wydarzenia związane z oczekiwaniem na dziecko. Wcześniej zdradziła, że pierwsze trzy miesiące ciąży były dla niej trudne, bo bardzo źle się czuła, potem uspokoiła fanów, pisząc, że w drugim trymestrze jest już o wiele lepiej. W social mediach ujawniła też, że ma już wybrane imię dla przyszłego potomka, jednak na razie go nie ujawni, bo mają z mężem dużo czasu, więc istnieje możliwość, że jeszcze zmienią zdanie.

Widać, że aktorka ma mnóstwo energii i wykorzystuje ją, przygotowując się do świąt oraz dbając o swoją formę w ciąży. W najnowszym poście na Instagramie Czartoryska opisała szczegółowo, jak w jej domu się jada. Stąd internauci mogli się dowiedzieć, dlaczego aktorka i jej mąż od kilku lat nie jedzą mięsa.

Reklama

Anna Czartoryska-Niemczycka: Dlaczego jest wegetarianką?

"Od 6 lat jestem wege. Postanowiliśmy z mężem zrezygnować z mięsa dla naszego zdrowia i dla środowiska. Stwierdziliśmy, że nie musimy zatruwać ziemi, odbierać życia i ryzykować zdrowia, żeby się najeść. Temat nie był mi obcy - moja mama jest wege, od kiedy pamiętam, Mięso lubiłam, ale bez problemu z niego zrezygnowałam, ryb i owoców morza nie jadłam, od kiedy samej pozwolono mi o tym decydować, bo nie lubię ich smaku. Dość szybko się przyzwyczaiłam i teraz ta dieta bardzo mi odpowiada" - napisała Czartoryska.

"Nie jestem ortodoksyjna"

W dalszej części swojego wpisu aktorka wyznała jednak, że nie zawsze zachowuje swoją dietę wegetariańską i zdarzają się sytuacje, kiedy je mięso.

"Nie jestem ortodoksyjna - zjem indyka na świątecznym obiedzie u Babci, wolę dojeść kotleta po dziecku, niż go wyrzucić" - zwierzyła się. Do jedzenia mięsa poza tymi wyjątkowymi sytuacjami aktorka nie wróci, bo - jak zapewniła - dieta (prawie) wegetariańska bardzo jej służy. Dzięki niej nie ma kłopotów z zachowaniem smukłej figury, a poza tym robi coś dobrego dla planety. "Korzyści - łatwiej mi utrzymać szczupłą sylwetkę, nigdy nie czuję się przejedzona i mam poczucie, że robię coś dobrego dla siebie i dla Świata" - napisała Czartoryska-Niemczycka.

Zobacz również:

"Rolnik szuka żony": Świąteczny odcinek. Znamy szczegóły!

Co obejrzeć w święta? Najciekawsze propozycje telewizyjne!

35-letnia aktorka nie żyje. Wypadła z okna hotelu

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL/PAP
Dowiedz się więcej na temat: Anna Czartoryska-Niemczycka

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL