Reklama

Aktorka z miliardowych hitów udziela porad Marvelowi. Gigantyczna strata

"Strażnicy Galaktyki" to jedna z tych serii w uniwersum Mścicieli, która wciąż jest w stanie przyciągnąć do kin tłumy widzów i zdobyć pozytywne recenzje krytyków. Jedna z gwiazd serii nie ma wątpliwości, że zakończenie kosmicznych przygód na trzeciej części, byłoby gigantyczną stratą.

Sukces losów kosmicznych podróżników

Zoe Saldaña w "Strażnikach Galaktyki" wystąpiła trzykrotnie razem z takimi aktorami, jak: Chris Pratt, Dave Bautista, Vin Diesel czy Bradley Cooper. Wcielając się w zielonoskórą Gamorę razem z reżyserem Jamesem Gunnem oraz współpracownikami z planu, stworzyli historie, które miały być przyjemną odskocznią od patetycznego ratowania świata przez Avengersów i dzieł coraz to bardziej eksplorujących meandry multiversum. Łącząc w sobie niewymuszony humor i postacie, których rozterki były zdecydowanie bliższe widowni, grupa hollywoodzkich artystów znalazła przepis na sukces. 

Reklama

Czy to koniec "Strażników Galaktyki"?

Ostatnia część przedstawiająca losy awanturników dowodzonych przez Petera Quilla, miała swoją premierę w maju 2023 roku. Choć od tego czasu minęło już prawie 12 miesięcy, ze studia nie płyną informacje, które miałyby wskazywać na to, że kolejna odsłona ma nadejść w najbliższym czasie. Czy to oznacza, że "Strażnicy Galaktyki" zostali spisani na straty? 

Aktorka o dominikańskich korzenia dała jasno do zrozumienia, co o tym myśli, biorąc udział w podcaście The Discourse tworzonego dla portalu The Playlist. Mówi, że dla Marvela byłaby to niepowetowana strata, gdyby nie potrafili ponownie zjednoczyć Strażników i mimo tego, że postać Gamory to dla niej samej rozdział zamknięty, żywi nadzieje, że bohaterka powróci w jakiejś formie. 

Zoe Saldana: Gwiazda najlepiej zarabiających przebojów

Przypomnijmy, że Zoe Saldaña może poszczycić się występem w kilku kasowych filmach, które zarobiły ponad miliard dolarów każdy. Wśród nich znajdują się takie produkcje, jak "Avatar" czy wspominani "Avengersi". Fani z pewnością nie mogą doczekać się kolejnych części dzieła Jamesa Camerona, w których aktorka powróci, jako rdzenna mieszkanka Pandory - Neytiri

Dla spragnionych jej aktorskiego talentu pozostaje mi jedynie zaznaczyć, że wszystkie części “Strażników Galaktyki" możecie oglądać na platformie Disney Plus. 

Zobacz też:

Ten film bije rekordy oglądalności. Najlepszy wynik w historii

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: Strażnicy Galaktyki 3 | Marvel | Disney Plus | Zoe Saldana
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Strona główna INTERIA.PL
Polecamy