Reklama

Reklama

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach": Kontynuacja komediowego hitu [ZWIASTUN]

28 stycznia 2022 na ekrany kin trafi „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - kontynuacja komediowego hitu z gwiazdorską obsadą. Dystrybutor zaprezentował właśnie zwiastun filmu, w którym występują: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota oraz Karolina Bruchnicka.

28 stycznia  2022 na ekrany kin trafi „8 rzeczy, których nie wiecie o facetach” - kontynuacja komediowego hitu z gwiazdorską obsadą. Dystrybutor zaprezentował właśnie zwiastun filmu, w którym występują: Alicja Bachleda Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki, Leszek Lichota oraz Karolina Bruchnicka.
Zbigniew Zamachowski w zwiastunie filmu "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" /NEXT FILM /materiały prasowe

O pięć lat starsi, ale niekoniecznie dojrzalsi faceci znowu ruszają do akcji! 

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach": O czym jest film?

Siła przyjaźni, chwile wzruszenia i szalone przygody uwielbianych przez widzów bohaterów. Jak potoczyły się ich losy? Co nastąpiło po przysłowiowym "żyli długo i szczęśliwie"? W kolejnej odsłonie komedii o męskich "słabościach" Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka - tajemnicza Pestka. 

Reklama

"Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my - faceci - tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki" - mówi Mikołaj Roznerski.  

Kontynuacja kinowego hitu

Po ogromnym sukcesie pierwszej części filmu  - "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota. Do obsady dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz.  

Pierwszą część serii, "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, podczas pierwszej emisji telewizyjnej - 3,2 mln. Produkcja królowała również w serwisach VOD i na platformach streamingowych w Polsce.  

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" wyreżyserował Sylwester Jakimow. Za scenariusz odpowiadali Alina Puchała, Adam Musielski i inni. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Film na ekrany kin trafi 28 stycznia 2022.

Zobacz również:

To była ostatnia szansa zmarłego aktora. On mu ją odebrał

Najbardziej pożądana? Nie chce się wierzyć, ile lat właśnie skończyła

Nie do poznania? Tak zaczynał znany polski aktor

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Dowiedz się więcej na temat: 8 rzeczy których nie wiecie o facetach

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL