Reklama

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" już na Netfliksie. W roli głównej Alicja Bachleda-Curuś

Polska komedia romantyczna "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" trafiła na platformę streamingową Netflix. Choć film nie podbił polskich kin, tutaj cieszy się dużą popularnością - znalazł się właśnie na liście TOP10.

Polska komedia romantyczna "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" trafiła na platformę streamingową Netflix. Choć film nie podbił polskich kin, tutaj cieszy się dużą popularnością - znalazł się właśnie na liście TOP10.
Alicja Bachleda-Curuś i Mikołaj Roznerski w filmie "8 rzeczy, któych nie wiecie o facetach" /Marta Gostkiewicz/MTL Maxfilm /materiały prasowe

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" na Netfliksie

Romantyczna komedia "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" pojawiła się na liście nowości Netfliksa i już trafiła do TOP10 najchętniej oglądanych pozycji na tej platformie streamingowej.

Film miał kinową premierę w styczniu 2022 roku, jednak nie podbił serc widzów, nie zdobył również pozytywnych recenzji od krytyków.

O czym opowiada film "8 rzeczy, których nie wiecie o facetach", który opowiada o dalszych losach bohaterów "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach"?

Reklama

W kolejnej odsłonie komedii o męskich "słabościach" Ricky walczy z twórczym kryzysem, Jarosław z atakami paniki, Filip szaleje na giełdzie, Stefan próbuje zapanować nad złością, a Kordian poskładać złamane serce. Tylko Tomek, jako jedyny z przyjaciół, nadal odważnie spełnia marzenia. I w końcu wpada przez to w kłopoty. W wir szaleństw facetów, poza znanymi z poprzedniej części Basią i Zosią, wciągnięta zostanie również zupełnie nowa bohaterka - tajemnicza Pestka.

Po ogromnym sukcesie pierwszej części filmu  - "7 rzeczy, których nie wiecie o facetach", na planie ponownie spotkali się: Alicja Bachleda-Curuś, Mikołaj Roznerski, Zbigniew Zamachowski, Maciej Zakościelny, Piotr Głowacki oraz Leszek Lichota.

Do obsady "8 rzeczy" dołączyły Karolina Bruchnicka, Katarzyna Skrzynecka oraz Joanna Jarmołowicz.

Alicja Bachleda-Curuś: Film jest pełen humoru i wzruszeń

"Przyjemnie jest wrócić na plan tego filmu i spotkać się z bohaterami, których bardzo lubię. To była niezwykle sympatyczna przygoda. Film jest pełen humoru i wzruszeń, jednak parę kwestii jest poważnych, nie wszystko jest komedią. Na pewno jest rozrywkowy, ale również wiele kobiet i mężczyzn odnajdzie w nim siebie, więc będzie też sentymentalnie i nostalgicznie" - mówiła podczas kinowej premiery Alicja Bachleda-Curuś, czyli filmowa Basia.

"Tytuł filmu nie jest tytułem wprost, ponieważ nie jest to opowieść tylko o facetach, ale również o ich kobietach. Ogólnie o pozycji współczesnego mężczyzny w dzisiejszym świecie. O tym, jakie kobiety nas otaczają, że są silne, wskazują drogę. Ale my - faceci - tacy jesteśmy, że jak już się nam raz pokaże, to idziemy, jak lokomotywa, po prostu potrzebujemy takiej zaczepki" - dodał Mikołaj Roznerski.

Pierwszą część serii obejrzało w kinie 1,1 mln widzów, podczas pierwszej emisji telewizyjnej - 3,2 mln. Produkcja królowała również w serwisach VOD i na platformach streamingowych w Polsce. Z kolei część druga podczas premierowego weekendu zgromadziła zaledwie 83,1 tys. widzów. Na platformie streamingowej poradzi sobie zapewne lepiej.

"8 rzeczy, których nie wiecie o facetach" wyreżyserował Sylwester Jakimow. Za scenariusz odpowiadali Alina PuchałaAdam Musielski i inni. Komedia to produkcja MTL Maxfilm. Film został dofinansowany przez Polski Instytut Sztuki Filmowej.

Zobacz również:

"Mumia": Reżyser żałuje filmu z Tomem Cruisem

Ewa Wiśniewska ma już 80 lat: Uroda przemija, nie warto się ekscytować

Jack Nicholson: Ostatni z wielkich

Carmen Electra: Królowa parodii w bikini

Więcej newsów o filmach, gwiazdach i programach telewizyjnych, ekskluzywne wywiady i kulisy najgorętszych premier znajdziecie na naszym Facebooku Interia Film.

INTERIA.PL
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama