Reklama

Reklama

Zwycięzcy "Love Island" nie są już parą?

Jeszcze kilka dni temu wydawało się, że kryzys w związku Sylwii Madeńskiej i Mikołaja Jędruszczaka został zażegnany. Zwycięzcy programu "Love Island. Wyspa miłości" wzięli nawet udział w sesji zdjęciowej promującej drugą edycję show. Wiele wskazuje jednak na to, że uczestnicy 11. edycji "Tańca z Gwiazdami" nie są już parą.

Ten związek to już przeszłość?

Internauci są zdania, że Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak rozstali się. Mają ku temu mocne powody, ponieważ mężczyzna właśnie usunął z Instagrama wszystkie swoje zdjęcia z Sylwią, a także fakt przebywania w związku!

Do tego - na już skasowanym - Instastory napisał: "Dzisiaj mnie nie będzie na Instagramie. Muszę zebrać myśli i się uspokoić. Wczoraj przelała się czara goryczy... Bądźcie wyrozumiali, dziękuję".

Wszystko wskazuje na to, że para przeżywa kolejny kryzys. A może już definitywnie się rozstali? Część internautów sugeruje również, że to tylko pomysł na tanią promocję przed startem jesiennej edycji "Dancing with the Stars. Tańca z gwiazdami", gdzie Sylwia i Mikołaj razem tańczą.

Reklama

Przypomnijmy, że jeszcze kilka dni temu Madeńska i Jędruszczak przekonywali, że kryzys w ich relacji to przeszłość. Para przyznała, że skorzystała z pomocy fachowca i udali się na terapię dla par, która zakończyła się sukcesem. Jak zaznaczali, ich związek miał być teraz silniejszy i dojrzalszy.

Pojawiły się wówczas zdjęcia, jak para spaceruje na Bulwarach Wiślanych w Warszawie. Po długim i romantycznym spacerze, Sylwia udała się do pracy - prowadziła warsztaty taneczne.

"Mikołaja i mnie połączyły pasje - ja kochałam taniec, Mikołaj tenisa. Gdy podczas programu okazało się, że Mikołaj to wielokrotnie nagradzany zawodnik, mistrz Polski w tenisie, byłam pod wrażeniem. Bardzo mi zaimponował. Zawsze uważałam, że taka sportowa pasja wychowuje, uczy solidności, rozsądku, cierpliwości. Mikołaj ma to wszystko. Poza tym jest bardzo dojrzały, opiekuńczy, elokwentny, przystojny. Po prostu wspaniały" - zdradziła tancerka.

Jeszcze dwa dni temu Madeńska zamieściła wspólne fotografie z sesji zdjęciowej promującej drugą edycję "Love Island. Wyspy miłości". "Chociaż przez chwilę mogliśmy się poczuć jak na naszej wyspie miłości. Tęsknicie? Bo my baaarrrrrdzzzzoooooo" - podpisała zdjęcie, na którym pozuje z Jędruszczakiem.

Przypomnijmy, że para wygrała wspólnie pierwszą edycję programu "Love Island. Wyspa miłości. Zwycięstwo w show nie było jednak dla Mikołaja i Sylwii końcem ogromnych emocji. Zgodnie z zasadami programu, zwycięska para musiała wybrać, czy decyduje się na miłość, czy na pieniądze. Tylko pełna zgodność oznaczała otrzymanie 100 tysięcy złotych. Intencje Sylwii i Mikołaja okazały się szczere. Oboje wybrali miłość...

Po kolejnych doniesieniach o problemie w związku wielu fanów zastanawia się, czy Sylwia i Mikołaj pojawią się razem na parkiecie "Tańca z Gwiazdami"? A może w jesiennej edycji show Mikołaj będzie tańczył z nową partnerką?

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy